2733
2734
عنوان

خونریزی طولانی

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 29 پست
ن عزیزم مال همه همونه کم کم تموم میشه بعدشم سیستم هرکی فرق داره یکی۳روز میشه یکی۵ روز یکی۷ روز یکیم۱ ...

خیلی سخته بخدا دارم دیوونه میشم 

دوست دارم برم رحمم رو در بیارم 

خستم کرده 

همسرم خیلی غر میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم جواب دادی  ببین من کم کم ،کم میشه خونریزیم و اخراش کمرنگ میشه و قهوه‌ای تا اینکه ب ...

خب رفتی سونو . نداشتی که.

ولی اگه مطمین نیستی بازم یک سونو‌دیگه برو. یک سونوی خوب برو اگه میتونی. خصوصی برو

خیلی سخته بخدا دارم دیوونه میشم  دوست دارم برم رحمم رو در بیارم  خستم کرده  همسرم ...

درکت میکنم عزیزم سخته همسرت چرا حالا😑😑

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2728
این دستور رحم رو‌ گرم میکنه. البته با همون عسل و ژل رویال سرکه انگبین و دوسین هم درست کن بخور. اینکه ...

پس کم کم و کمرنگ شدنش و اخرشلک قهوه‌ای طبیعی هست 

آره خیلی طولانیه 

الان همش دارم گرمی میخورم 

چایی فقط با دارچین و زنجبیل 

از این به بعد اینا رو هم میخورم 

مرسی عزیزم

خب رفتی سونو . نداشتی که. ولی اگه مطمین نیستی بازم یک سونو‌دیگه برو. یک سونوی خوب برو اگه میتونی. خ ...

البته سونو آخرم که رفتم گفت ضخامت رحم دارم 

دکتر گفت بیا کورتاژ 

ترسیدم نرفتم 

حالا گفتم با طب سنتی کم کم درمانش کنم 

قرص خون طب اسلامی تا حدودی کنترلش کرده خدا رو شکر

2740
میگه چقدر تو طولانی هست پریودت  برا رابطه میگه  همش از میزنه اعتماد بنفسمو از دست دادم&n ...

😑😑😑چقد درک نمیکنن بعضیا خب جور دیگه ارضاش کن 

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
پس کم کم و کمرنگ شدنش و اخرشلک قهوه‌ای طبیعی هست  آره خیلی طولانیه  الان همش دارم گرمی م ...

بله طبیعیه. سعی کنین اصلا چایی نخورین. زنجبیل زیاد نخورین خوب نیست. بستگی به طبعتون داره اگه خیلی سرد باشین مناسبه وگرنه اذیتتون میکنه

کاش منم سالم و معمولی بودم 

عزیزم تو کاملا سالم ومعمولی هستی خب الا یکی هست۳ روز میشه من ک۷روز میشم باید بگم من غیر معمولیم؟بستگی ب بدن شخص داره عزیزم ناراحت نباش با شوهرت حرف بزن اگه نیاز جنسی داره تواون دوره جور دیگه برطرفش کن