2733
2739
عنوان

آیا خوردن ماست در دوران پریودی کار خوبیست😁

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 28 پست
چرااااا؟😕 من اصلا برام فرقی نمیکنه یعنی خودم حس نمیکنم با خوردنش حالم تغییری میکنه 

فک کنم رحم سرد میشه و یکم تنبل میشه و کسایی که پسر میخان براشون خوب نیست

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی پریودی اصلا ماست و ترشی و خوراکی های بودار مثل تخمه و ... استفاده نکنید. یک سری وراکی سرد هستند باعث سردی رحم و خدای نکرده مشکلات بعدی ئر سال های آینده میشه. تخمه و اینجور چیزها هم باعث بوی بد در دوران پریودی میشه

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
توی پریودی اصلا ماست و ترشی و خوراکی های بودار مثل تخمه و ... استفاده نکنید. یک سری وراکی سرد هستند ...

مرسی عزیزم

ماست گاومیش که گرمه چیه؟

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2740

یه جا نوشته بود اصلا لبنیات نخورین پوکی استخوان میاره😕

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
من اونم نمیگرفتم تا حالا😅😅

از حالا به بعد میگیری😁

البته منم چون بچه میخوام و تا حالا نشده میترسم بخورم وگرنه منم برام مهم نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
چرا 

چون سردی جات کلا باعث کل بیماریاس و کلا میگن رحمت سرد میشه دلیل علمیش دیگ واقعا نمیدونم سرچ کن عزیزم 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
نه اشتباه میکنی  وقتی نوزاد زردی داره با شیر گاومیش میشورن که طبعش سرده و زردی رو میبره   ...

شما تو گوگل سرچ کن عزیزم مطمئنم گرمه

حالا نوزاد رو باهاش میشورن رو دلیلش رو نمیدونم تا حالا هم نشنیده بودم حقیقتش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷