2737
2739
وای خدابگم چیکارت کنه ترسیدم😨😫 الان منم لایک کرده .. منم اماده ترسیدن ام

چرا گنده ش میکنین

چیزی ب اسم نقص فنی نشنیدین

ایشونم قطع دسترسی شدن اما بخاطر نقص فنی سایت هنوز میتونن لایک کنن مثل خیلی های دیگه

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها ببینین کی لایکتون میکنه😱 اعلان میاد کاربر نی نی سایت  میای میبینی اسمش انتقام هستمه&n ...

ایش.ن تعلیق شده و کاربر خاموش هستن و فقط میتونن لایک کنن و هیچ مشکلی نیست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2728
ایش.ن تعلیق شده و کاربر خاموش هستن و فقط میتونن لایک کنن و هیچ مشکلی نیست

پس جرا دعوت دوستی میدن؟

وقتی اعلان میاد به اسم کاربر نی نی سایت هس 

ولی وقتی میای ببینی به اسم انتقام هستم 😐

تقصیر دلم نیست  تماشای تو زیباست ♡︎