2733
2734
دنبال میکنن و جالب تر اینکه هرکی میاد شک میکنه و میگه اینا دروغه بهش حمله میکنن😐😐این ملت ساده حقشو ...

ههههیییی

بعد من الان تاپیک بزنم برای معرفی کتاب خبری نیست که نیست.

آخه چرا تاپیک که میترکه دم به دقیقه تاپیک میزنن چرا ترکید چرا ترکید😵😵😵

در حال حاضر کل سایت یا گلاره ست یا ترور 

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ههههیییی بعد من الان تاپیک بزنم برای معرفی کتاب خبری نیست که نیست. آخه چرا تاپیک که میترکه دم به د ...

آره عزیزم تاپیک خیانت و شوهر و مادرشوهر باشه همه میریزن

یا توی اینستا بحث نیلی و پویان و ک.ونِ دنیا جهانبخت باشه همه اونجان ولی بحث کتاب و تحصیل و چیزای مفید باشه خبری از این ملت نیست شاید بخاطر همینه بدبخت ترین و افسرده ترین و ظلم دیده ترین ملت جهانیم