2737
2734
میشه برا مریضی منم دعا کنی هیچ درمانی نداره...

چشم عزیزم انشالله زودتر سلامتیتو بدست بیاری بحق مریض دشت کربلا.برات ۵صلوات میفرستم🤲🤲🤲منم محتاج دعاهای شمام 

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دعاکن😘

باشه عزیزم حاجتت روا

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
2728
چشم اگ لایق باشم عزیزم.انشالله هرحاجت ومشکلی داری برطرف شه 

برا منم دعا میکنی ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
یه بار یه نفرتو سایت بهم گفت جن رفته تو بدنت از اون روز تا حالا وحشت برم داشته.. بهش فک میکنم حالم ب ...

هر کی گفته اشتباه کرده .نترسین اصلا چرت بوده

بله پیش دعانویس نرین اصلا ک جز بدبختی براتون ثمری نداره 

ما چندین ساله پیش یه سیده قزان باز میکنیم اگرم مشکلی داشته باشیم بهمون نماز و غسل میگه و حل میشه 

ادم با خدا و با انصافی هست برا خود من میگفتم همزاد داری والا هیچی هم نداشتم این خانم گفت ترسیدی یه دستوری داد ،دادم انجام دادن برام حالم خوب خوب شد 

۰۹۱۴۷۷۴۶۶۲۶ این شمارشه ،مایل بودی یه قران پیشش باز کن ،بازم صلاح خودتون رو بهتر میدونین 

منو مامانم🥰اخه مامانم سادات زود میگیره ولی براخودم و تعجب کردم چن بارچن نفرشب نفرین کردم دیدم صبح ی اتفاقی براشون افتاده😶اینقدرذوق کردم ک 😂

لطفادعاکنید برای مراد دلم  
منو مامانم🥰اخه مامانم سادات زود میگیره ولی براخودم و تعجب کردم چن بارچن نفرشب نفرین کردم دیدم صبح ی ...

عزیزم میشه برای من دعا کنین خودت و مامانت؟ که سلامتیمو دوباره به دست بیارم.. خیلی سخت گذشته بهم این مدت