2733
2739

دعای استجابت دعا (الهی کیف ادعوک و انا انا....‌

حدیث کساء وزارت عاشورا

چهله سوره ها

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برات دعا كردم عزيزم  اما خودتم دعا كن  اقا ابوالفظل رو با تمام وجود ب امام حسين و خانم ز ...

چشم ممنونم ازت الهی خیر دنیاُآخرت ببینی دوست مهربونم

این روزا خیلی ها حاجت مندن 

ان شاءالله به حق چهارده معصوم همگی حاجت روا بشن 

الهی آمین

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍

نماز شب

ختم صلوات

نماز استغاثه ب حضرت زهرا سلام الله علیها

نماز استغاثه به حضرت عباس علیه السلام

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2728
منم برات دعا کردم

خداخیرت بده ان شاءالله انعکاس دعای خوبت به زندگی خودت برگرده و حاجت روات کنه آمین

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍

منو فامیلام حاجتای باور نکردنی داشتیم که همه بهمون میگفت فقط معجزه بشه براورده بشهواما با نذر حدیث کسا وزیارت عاشورا و شکل گشا حاجت گرفتیم ..مشکل گشا همون داستان عبدلله خارکن هستش تو اینترنت هست  ...از نظر خودم هر شب جمعه که اینو میخونم بلا از سر خونوادمرفعه میشه تا هفته بعدش  از بس حاجت دیدم ازش 

2740
واسع چی حلجت گرفتی چطور میخوندی باحجاب بودین حین خودن

واسه هرکاری خوبه .اره دیگه باحجاب

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜