2737
2734
عنوان

خیلیییی بدم میاد ازینایی که میگن بچمون خوشگل نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 27 پست
واقعا کارشون بده  من از بچگی تا الان هر وقت از مامانم پرسیدم من خوشگلم؟یا خوبه قیافم گفته ت ...

خخ 

من قدم بلند نیس .نمیدونم مامانم چی فک میکرد 😂😂

پیش همه میگفت نمیدونم این کی اینقد بلند شد .از خجالت اب میشدم😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من قدش از همسناش کوتاست و ریزه و چشاشم ژاپنیه.اما من ناز میبینمش و همش تو دلم براش صلوات میفرستم

آفرین منظورم دقیقا همینه

تمام ضعفها رو میبینی

اما تاثیری روی عقیده ت درباره ی زیبایی و دوست داشتنی بودنش نمیزاره

بااااورت اینه که بچه ت فوق العاده ست

در هرررر حال

2731

پسرم وقتی دنیا اومد همه تا میدیدنش میگفتن الان کوچولو بزرگ بشه خوشگل میشه ولی خدا شاهده تو دلم میگفتم واااا مگه الان چشه؟

یادمه یه عکس پسرم که بغل باباش بود یک ماهه بود گذاشته بودم پروف واتس آپم یعنی همش نگاش میکردم میگفتم وای خدا چش نخوره بچم،بعد یکی از اقوام دیده بود گفته بود وای چه زشته پسرش،

اگر در دیده مجنون نشینی،بجز زیبایی لیلی نبینی

الانم پسرم پنج سالشه به چشمم خوشتیپ ترین و جذاب ترین مردیه که تاحالا دیدم تیپ که میزنه ذوق مرگ میشم 

البته الان دیگه بقیه هم میگن اره پسرش خوشتیپه

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
خیلی بده  من خودم شبیه پدرمم و پدرم قیافه خوبی داره ولی مامانم فک میکنه خوشگلتر هر کی میگف مثل ...

منم شبیه بابامم  

پدرم خدا بیامرز زبان زد بوده  واسه خوشتیپی

من خواهرام حسودی میکردن بهم😐

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

من این مشکل رو با مادرشوهرم داشتم رو دوتا بچه هام هنوز به چهل روزگی نرسیده بودن عیب میذاشت علنی بهم گفت دخترت رودستت میمونه بعد این حرفش گفت غصه نخور حضرت زهرا برای زشتا نماز خونده من خیلی اذیت شدم الان همش از بچه هام مردم تعریف میکنن که قشنگن دیگه هیچی نمیگه حالا چند وقته هی فشار میاره یکی دیگه بیار نه اینکه گذاشت از اون دوتا لذت ببرم 🤦‍♀️

2738
آفرین منظورم دقیقا همینه تمام ضعفها و میبینی اما تاثیری روی عقیده ت درباره ی زیبایی و دوست داشتنی ...

اره مثلا منم دماغ بزرگ و لبای قیتونی پسرمو میبینما ولی بازم تو دلم میگم خوش بحال عروس ایندم چه همسر خوشتیپی براش زاییدم😂

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ولی بچه ها خیلی تغیر میکنن 

خواهر شوهرم دوتا پسر داره بزرگه وقتی بچه بوده میگن اینقد زشت بوده و بهشدت فضول که حتی خالههاشم با زور رشوه یک ساعت نگهش میداشتن،بعد دومی رو من خودم یادمه یه پسر تپل،موهای بور حلقه ای،چشای درشت سیاه،پوست سفید دماغ کوچیک لبای غنچه ای خلاصه از اونا که دلت میخاد قورتش بدی

الان بزرگه ۱۸سالشه کوچیکه ۱۴

بیا و ببین بزرگه چه خوش هیکل شده،و جذاب،از اون پسرا که مردونه و خوشتیپنا جذبه دار،صورت زاویه دار پوست گندمی 

ولی کوچکه که بچگی خوشگل بوده الان چاق شده و اصلا یه جوری بی حال راه میره و لباسای شلخته میپوشه مامانش میگه چقد بچه بود ناز بود الان اینقد تنبل و کثیف و شلخته هست که نگو