2737
2739
عنوان

دهه شصتیا این کارتونارو یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 120 پست
صنم تاپیک دست بگیر تا من برسم خونه...الان کرجم برسم تهران نیم ساعتی زمان میبره...البته بی زحمت

تاپیک خودکار میره جلو.. دوستان هستند... متاسفانه من الان آفلاین میشم چون باطری گوشیم 15 درصد و نفس های آخرشِ... ببخشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفرهای میتی کومون چقد تسوکه رو دوست داشتم😅

جودی ابت

بلفی و لیلیبیت

چوبین

مارکوپولو

برنامه نیمرخ

یادش بخیر یکی از بچه های کلاس مون نامه نوشت به اون برنامه همه بچه های کلاس امضا زدیم پای نامه ش ،برای همه کلاس کارت پستال فرستادن

چه دورانی بود واقعاا.کاش میشد دوباره تکرار بشن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731
اولین حضور شهاب حسینی تو همین برنامه نیمرخ بود

نه عزیزم اکسیژن اولین حضور شهاب بود..نیمرخ یکی دیگه بود

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

دنیای شیرین دریا با بازی خدابیامرز پوپک گلدره هم قشنگ بود

2738

الیس در سرزمین عجایب . جک و لوبیای سحرآمیز . آنه شرلی . 

فیلم ها هم الوالو من جوجوام . خواهران غریب یادش بخیر با بچه های مدرسه رفتیم سینما این دو تا فیلم رو دیدیم . اون زمان اگ با مامان و باباها می رفتیم سینما همش فیلمای جنگی بود اگ یادتون باشه . دهه 70 

😎😎😎😎
دقیقا درسته...ممنون ممنون از یاداوریتون خانم محترم

خواهش میکنم💞💞💞💞💞

چاق و لاغر

مدرسه موشها

کارتونهای دهه هفتادم شاملمون میشد...

یادش بخیر....ممنون از یادآورهاتون...خیلی خوب بود

همیشه سعی کنید :چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در آدم ها ببیند...قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد...ذهنی که بدیها را فراموش کند ...و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد.
2706