2733
2739
عنوان

یه عدد شوهر در حد نو جهت فروش یا معاوضه 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 11527 بازدید | 389 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدو مرضی کارت داره 

دیدم اماده باش تا چند مین دیگه میزنم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
بشین تا کالوین کلین آک اورجینال گیرت بیاد سیکس پکاشم قشنگ با چرتکه بشمار    

بله پس چی فک کردی

حسود.نباش.مرسی.اه#  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
اگه هالیوودی نبود درحد سینمای ایران بود ضرر میکنم خاهر😆اولدعکس بده تا اعتماد کنم من تحویل درب منزل ...

😂😂 سایت خرابه عکس بدم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738
اخلاق نداره

منم یکی شو دارم تحصیلات داره پول داره پست و مقام داره ولی اخلاق زیر صفر خدایی با یه با اخلاق معاوضه بکنن یه ماشین سر میدم. واقعا هم دست یه خانم دکتر بوده ازش استفاده نکرده🤣یعنی دل و دماغی واسه استفاده نداشته بخت برگشته

انشالا که درحد اکبرعبدی نباشه خدایا به امیدتو😩😂

ن بابا خیلی بهتراز بهرام رادانه

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

تو این اوضاع کرونا فکر نکنم مشتری پیدا بشه...یا حداقل یه تست ازش بگیر بعد بابرگه تست بزار برا فروش..

ولی همچین شوهری قطعا گارانتی هم داشته...میتونی قطعاتی که یه درد نمیخوره رو تعویض کنی😶

درست میشه دایی  
2706