2733
2734
چطور مردم مرغ نخرن؟!؟! چی بخورن؟ اونایی که مریض دارن چی؟ کرونایی هایی که برنج و مرغ باید زیاد بخورن ...

مرغ و برنج واسه کرونا خوب نیست اگر به طب جدید گوش میدی خیلی خطرناکه

ما گرفتیم ی عالمه گوشت قرمز خوردیم تا خوب شدیم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
خب منکه ب گوشت قرمز حساسم ماهی هم دوس ندارم  از اش و اینجور چیزام بدم میاد  دقیقا چی بخ ...

دقیقا اره😂😂

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مردم بخرن وچه نخرن با دلار ۲۶تومنی قیمت مرغ همین خواهد بود

اصلا ربطی ب دلار ندارع مگ مرغو از امریکا وارد میکنید 

دلار میره بالا همه چیز گرون میشه دلار میاد پایین بازم همه چی گرون میشه

چه مردم بخرن وچه نخرن با دلار ۲۶تومنی قیمت مرغ همین خواهد بود

چرا بعضیاتون بهانه میارین ...چو دلار گرون شده مرغم باید گرون بهش ک اینو میگی ..همتون گارد میگیرین 

2731
مرغ و برنج واسه کرونا خوب نیست اگر به طب جدید گوش میدی خیلی خطرناکه ما گرفتیم ی عالمه گوشت قرمز خور ...

مادر من دکتر رفت.. مشکوک بود... برگه داد توی برگه نوشته بود گوشت و مرغ و برنج زیاد استفاده کنید 

مادر من دکتر رفت.. مشکوک بود... برگه داد توی برگه نوشته بود گوشت و مرغ و برنج زیاد استفاده کنید  ...

مرغ خاصیت نداره کلا تو بیمارستانا رعایت نمیشه بیمار چی لازم داره چون علمشو ندارن

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
خداروشكر شوهرم كلا قبل گرونيا هم گياهخوار بود😐😐خودم دوسداشتم ك تا ارزون نشه منم بخاطر بقيه نم ...

😂😂😂😂

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵