2733
2734
عنوان

بنظرتون من مشکل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 44 پست

ولی واقعا با عصبانیتت فقط خودتو اذیت میکنی ب هیچکس صدمه وارد نمیشه 

همیشه بیخیال باش هر کسی ارزش نداره خشمتو ببینه فقط کسایی ک برات مهمن باید خشم تورو ببینن چون بقیه هیچ جایگاهی تو زندگیت ندارن

مثلا همین اقا خیلی بی ارزش تر از این حرفاس ک تو بخاطرش حرص خوردی

خیلی ریلکس یه پوزخند میزدی میگفتی من ب اجازه نیاز ندارم تلاش کردم و حقمه ک نتیجشو ببینم 

بد دهنتی تند مزاجی زشته یه خورده سنگین باش 😒

خیلی ناراحتم چیکار کنم

بچها تروخدا کمکم کنید من خیلی ناراحتم که انقدر زبون دراز و زود جوشم.😢😢

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون خواهر یا برادر نداشتی که کمی باهم کل کل کنید بخاطر همینه زودجوشی چون تک فرزند بودی

آره همیشه هم حرف من بوده😞😞

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
2728
خب شما جناب نظرتونو گفتید اما من بخش کاملی از عمرمو درس خوندم زحمت کشیدم از هرچیزی که بگید زدم تا بت ...

😂😂 چقدر متفاوت بود روش مون.

من واقعا خل و چلم😂😂😂

😂😂 چقدر متفاوت بود روش مون. من واقعا خل و چلم😂😂😂

خل و چل نیستی راهشو بلد نبودی اینجوری حقو برمیگردونی سمت خودت که طرف مقابلتم هم قانع بشه هم اگه نشد نتونه چیزی بگه خواستگارتم رد کن بره 🤣🤣🤣اولش بود این محدودیتاش بعدا بیشترم میشه یا حق درس و کار رو داخل سند ازش بگیر

🥀‌‌⃤IF U SEE EVERYTHING beautiful, know that ur drunk
ولی واقعا با عصبانیتت فقط خودتو اذیت میکنی ب هیچکس صدمه وارد نمیشه  همیشه بیخیال باش هر کسی ار ...

وای چه خوب گفتی باید تلاش کنم اینجوری باشم،😑

خل و چل نیستی راهشو بلد نبودی اینجوری حقو برمیگردونی سمت خودت که طرف مقابلتم هم قانع بشه هم اگه نشد ...

نه بابا مگه از جونم سیر شدم خیلی دخالتگر بودن. من به حرف بابامم گوش نمیدم😂

2738
نه بابا مگه از جونم سیر شدم خیلی دخالتگر بودن. من به حرف بابامم گوش نمیدم😂

تو که خیلی یاغی 🤣🤣🤣🤣ولی سعی کن ساقی باشی که بقیه رو مست خودت کنی با زبونتزبون بزرگترین سلاح تو این جهانه حتی ادم بدی هم باشی ولی شیرین زبون باشی خوش برخورد همه جذت میشن جدی میگم تجربه من اینه چون خودمم یه دوره کشیدم بعد درست شدم خودمم خلوچل بودم

تو که خیلی یاغی 🤣🤣🤣🤣ولی سعی کن ساقی باشی که بقیه رو مست خودت کنی با زبونتزبون بزرگترین سلاح تو ا ...

خیلی مسیر سختیه بنطرم😟❤

خیلی مسیر سختیه بنطرم😟❤

نوچ یاد میگیری عادت میکنی بنفع هممونه که یادبگیریم تا کارامونو پیش ببریم فردا ازدواج کردی اینجوری نمیشه با یه مرد برخورد کنی لج میکنه ولی با زبونت میتونی تو مشتت بگیریش برای پیش بردن کارای خودت 

نوچ یاد میگیری عادت میکنی بنفع هممونه که یادبگیریم تا کارامونو پیش ببریم فردا ازدواج کردی اینجوری نم ...

وقت کردی از چیزایی که بلدی یادم بده😟 من از این چیزا سر در نمیارم😅

وقت کردی از چیزایی که بلدی یادم بده😟 من از این چیزا سر در نمیارم😅

چشم قربونت هرجا خواستی در حد توانم تا اونجایی که بلدم کمکت میکنم 

قیمت هر تجربه ۲۲ و هفتصدو پنجا میلیون 🤣🤣🤣چون خیلی درد کشیدم😥شوخی کردم هرموقع خواستی رو چشمم در هر موضوعی 

چشم قربونت هرجا خواستی در حد توانم تا اونجایی که بلدم کمکت میکنم  قیمت هر تجربه ۲۲ و هفتصدو پن ...

مرسی عزیزم😅❤❤