2733
2739
عنوان

مامانای با تجربه یکی کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 26 پست
اخه بعد ۶ روز خیلی نگرانم کرده . دکتر گفت تا شنبه انتی بیوتبک بده اگه بهتر نشد بیا امپول تزریق کنیم ...

پس بنظرم ببر پیش متخصص عفونی..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
اخه چرا بعد واکسنشه . نکنه واکسنش تاریخش گذشته بوده 

نه خیلی بعیده.. اما خب واکسن ویروسه دیگه...بدن هر بچه به جور جواب میده ...شیر دادنت رو بیشتر کن آب و لعاب برنج رقیق زباد بده بهش جعتش تب بر هست و از کم ابی بدنش جلوگیری میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تو این سن زیاد تب میکنن حتی با سرماخوردگی هم تب میکنن علایم دیگه نداره؟یه زنگ به ۴۰۳۰ هم بزن ...

علائم نداره خودم شکمم گلاب به روت اسهال نیستم ولی شکمم دلپیچه داره و هی غرغر میکنه . سرفه کمی دارم بدنمم تحلیل رفته خستم . نمیدونم از ۶ روز شب و روز بیداریمه یا نه . اخه یه بچه ۲ سال و نیمم دارم مدام در تلاشم . خیر سرم رژیمم گرفتم . خودش فقط تب و اسهاله 

اخه بعد ۶ روز خیلی نگرانم کرده . دکتر گفت تا شنبه انتی بیوتبک بده اگه بهتر نشد بیا امپول تزریق کنیم ...

ان شاالله که خیره.و هیچی نمیشه...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728

تبش بعد از ۶روز قطع نمیشه؟یا کم و زیاد،میشه؟

علائم نداره خودم شکمم گلاب به روت اسهال نیستم ولی شکمم دلپیچه داره و هی غرغر میکنه . سرفه کمی دارم ب ...

واقعا خدا بهت صبر و قوت بده درکت میکنم چه روزگار سختی داری خودم دوتا بچه دوساله دارم و دست تنهام .بیوارخوابی جونی برای خودت نزاشته...یه مقدار عرق نعناع و زیره  و هل و اینا بخور ببین نفخ شکمت از بین میره با نه..شتید فقط سردیت کرده...بتلاخره قبلی ک تو این مطب های الوده بری بهتره درمانهای بیخطر رو امتحان کنی

گوگل بزن علل تب در کودکان؟

2740
واقعا خدا بهت صبر و قوت بده درکت میکنم چه روزگار سختی داری خودم دوتا بچه دوساله دارم و دست تنهام .بی ...

خیلی خیلی خیلی فقط کسانی که مثل منن و تنهان حالمو درک میکنن خیلی سختمه دیگه از درون پوکیدم دارم جون میدم 

ببخشید دیر جواب دادم قط میشه با دارو باز بعد چند ساعت تب میکنه 

ان شاالله خدا کمکت کنه عزیزم..و بزودی تبش برطرف بشه

خیلی خیلی خیلی فقط کسانی که مثل منن و تنهان حالمو درک میکنن خیلی سختمه دیگه از درون پوکیدم دارم جون ...

میدونم میدونم...منم گاهی به همسرم میگم امروز فرداس منو ببری بیمارستان روانی بستری کنی... متاسفانه همسرم هم واقعا کمکی به امورات زندگی نمیکنه از ما و خونه فراریه و مدام از زیر کارا در میره ...همه جوره دارم له میشم...فکر میکنه چون داره پول درمیاره وظیفش رو انجام داده وتمام...عملا سه تا بچه دوساله دارم