2733
2739
عنوان

کسایی ساز بلدن یا میخوان یاد بگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 25 پست

برادرم تصمیم داره سه تار یادم بده البته تابستون

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنطرت چی برام خوبه هیچ پیش زمینه ای ندارم  ولی باهوشم

عزیزم هر سازی بخوای شروع کنی واست دیر نیست

ببین علاقت چیه و جدی دنبالش کن

من ادم دیدم سن خیلی بالا شروع کرده یادگیری رو

تو که اول راهی

هرچی بخوای و دوست داشته باشی میتونی شروع کنی

فقطم برو دنبال علاقت که زده نشی بعد ی مدت

2728
من کاخن و دف تا حدودی بلدم. میخوام بعد کرونا برم گیتار یاد بگیریم  دف و کاخن و سنتور و سه تار ...

ماشالا خانوم هنرمند 👏

سه تار چطوره؟برادرم تابستون میخواد یادم بده

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
من کاخن و دف تا حدودی بلدم. میخوام بعد کرونا برم گیتار یاد بگیریم  دف و کاخن و سنتور و سه تار ...

اخ دف😍😍

عاشقشم

میشه ی توضیح کوچولو بدید درموردش

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
اخ دف😍😍 عاشقشم میشه ی توضیح کوچولو بدید درموردش

راجع ب چیش عزیزم ؟ ساز ضربیه و باید ضرب و ریتمو بگیری دستت و کنترل روو انگشتات ودستت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
ماشالا خانوم هنرمند 👏 سه تار چطوره؟برادرم تابستون میخواد یادم بده

فداتشم. من سه تار بلد نیستم همسرم بلده. اما ساز سختی نیست 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
راجع ب چیش عزیزم ؟ ساز ضربیه و باید ضرب و ریتمو بگیری دستت و کنترل روو انگشتات ودستت

😘☝🏻💚🍃

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱