2733
2734
خب یعنی الان که دارم زندگی میکنم باهاش مشکلی با این موضوع نداشته باشم ؟

دیگه چلگاره چیه اعتمادها سلب شده ولی یه چند سال دیگه بگذره تو زندگی جا بیفتین یه بچه دیگه بیارین اونم مطمئن میشه تو هیچوقت قصد طلاق نداری دوباره درست میشه

🌹🙏دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنین🙏🌹
متاسفانه این مسئله تو روحیه من خیلی اثر منفی گذاشته و دائم حس دشمن بهش دارم ، چطور با زبون نرمش کنم ...

عزیزم تا وقتی حس کنی دشمنته، اونم همین حس رو بهت داره، اینجوری هیچ وقت تورو از خودش نمیدونه و همیشه به چشم یه غریبه بهت نگاه میکنه و مجبور میشه به خواهرش پناه ببره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی جان اول بهتره اعتماد شوهرت و جلب کنی هیچوقت از افراد عادی مشاوره نگیر به خصوص اینجا همه میگن برو ...

عزیزم ما نگفتیم برو با مهریه تهدید کن، اتفاقا گفتیم اعتماد شوهرتو جلب کن

منم مهریه ونفقمو گذاشتم اجرا و همه چیزشو توقیف کردم ولی من قصدم جدایی بود و اگه ادامه میدادم داشتن اموالشو به نامم میزدن 

بعدش یه فرصت دیگه به زندگیم دادم و برگشتم 

الان بهم بی اعتماده فکر کرده میخوام همه چیزشو بگیرم درصورتی که من همون موقع حتی اگه به نامم میشد قبول نمیکردم و بیشتر از روی لج و توهین هایی که کردن اینکارو کردم

الان دیگه مثل گذشته به هم اعتماد نداریم

وقتی هم برگشتم با زبون بازی و اصرار منو برد که اموالو از توقیف دربیارم

به نظرم اگر واقعا میخواید جدا شید مهریه بزارید اجرا

چون بعدش زندگی مثل قبل نمیشه

2731
منم مهریه ونفقمو گذاشتم اجرا و همه چیزشو توقیف کردم ولی من قصدم جدایی بود و اگه ادامه میدادم داشتن ا ...

آخه من چیزی هم نداشت که توقیف کنم یه ماشینه که نهایت ۳۰ قیمتشه اینقدر داغونه و یه سیم کارت ، این همه چیش از اول پنهان بوده و من تازه متوجه شدم ، بله منم قصدم جدایی بود ولی خب دلیل محکمه پسند از نظر قاضی نداشتم و اونم موافق طلاق نبود و یه مدت جدا زندگی کردم و خسته شدم و به قول معروف به تب گرفتنم تا به مرگ راضی بشم ، الانم که با این چیزی که فهمیدم زندگی برام تلخ تلخ شده نه راه پس دارم نه پیش

آخه من چیزی هم نداشت که توقیف کنم یه ماشینه که نهایت ۳۰ قیمتشه اینقدر داغونه و یه سیم کارت ، این همه ...

میفهمم منم دارم تو همچین شرایطی زندگی میکنم دقیقا همینایی که گفتی رو منم تجربه کردم

منم مدرکی برا طلاق نداشتم