2733
2734
عنوان

رو کاغذ نوشته بودم ۹۹/۹/۹ باهم عقد میکنیم😔 ولی الان اصن نیستش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن واقعا همونه تو تو امضات نوشتی😭

😎

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
دل بدرد نیار بگو چی شده

خیلی همو میخواستیم نمیدونم چیشد ک رفت 

نمیدونم چیشد به اینجا رسیدیم

چندروز پیش یادداشتامو خوندم انقد دلم به حال خودم سوخت😔😭

ک چرا بدون دلیل اخه من ک خیانت نکردم 

حیف دلم حیف عشقم😭

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2731
امضات😂

والا... مسخره بازیا چیه انگار قراره معجزه شه

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
امضات😔😭

منم امشب دلم بد گرفته بود

آه از آن رفتگان بی بازگشت

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
ما هم قرار داشتیم ۹ ۹ ۹۹ عقد کنیم خواستگاری هم اومد ولی بهم خورد

ای وااااااای

چرا

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2740

عزیزم ادمی ک بی دلیل ترکت میکنه لیاقت نداره .پس خودتو خورد نکن

فقط یه آرزو دارم 🤲و براش تااخر عمرم صبر میکنم 🌱.اونم اینه که یه نی نی داشته باشم 👶که به همسرم بگه بابا👨‍👧 دیگه هیچی از خدا نمیخوام.{◇توروخدا براهمسرم یه صلوات بفرستین😔◇}میدونم که گره ای که تو زندگیمه فقط به دستای خودت باز میشه😭🤲پس کمکم کن.
ما هم قرار داشتیم ۹ ۹ ۹۹ عقد کنیم خواستگاری هم اومد ولی بهم خورد

چرا؟دیکه با هم نیستین؟

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
منم امشب دلم بد گرفته بود آه از آن رفتگان بی بازگشت

هی خدا😔

همیشه دنیا بر وفق مراد نیست

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن