2733
2734
عنوان

اگر نامزدم شب یلدا ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 52 پست
من عقدم و چهارساله ک نامزد بودم شوهرم همیشه راه دور کار می‌کرد، هر وقت ک میومد همچی میخرید می‌آورد و ...

حضوری با اینترنتی خیلی فرق داره دوست عزیز 

حضوری همسر منم سلیقش عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حضوری با اینترنتی خیلی فرق داره دوست عزیز  حضوری همسر منم سلیقش عالیه

من کلا سایز لباسمو میدونست، و تصویری میگرف من انتخاب میکردم، 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2731
خوب قاعدتا باید هدیه هم بیاره نمیدونم تو چیزی نگو بزار بیان ببین چیا اورده  تا حالا برات کهدو ...

ببین ما عقد و عروسیمون یروزه ما صیغه ایم 

برام کادو لباس اینا زیاد خریده 

حلقه ی نشونه طلام خریده

عزیزم اگر نامزدت دوست داری اصلا این چیزا برات هیچ اهمیتی نداره اگرم که نه ازدواج یه قرار داد میبینی یا یه تجارت یا هرچیزی جز عشق و علاقه و تعهد و....بهتره جدا شی و هیچوقت ازدواج نکنی....چون تو این اوضاع گرونی تو این اوضاع بلبشو کشور هیچ کس دیگه از هیچ کس هیچ انتظاری نداره...چه برسه به هَمسَر....بنظرم این چیزا واقعا اهمیتی نداره مهم عشق و علاقه و دوست داشتنه و وقتی براساس رسم و سنت و...اینچیزا خریده بشه ارزش معن.یشون از دست میدن 

اینکه بیاره یا نیاره کاملا بستگی به مادرشوهرت داره

آقایون این رسمارو بلد نیستن، مادر شوهر اگه بدجنس باشه اصلا به پسرش گوشزد نمیکنه، اگر مادرشوهر منصف باشه به پسرش میگه چیکار بکنه

2740