2733
2739
عنوان

شوهرم هنوزم رو حرفشه ميگه كاش زشت بودي😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 11740 بازدید | 305 پست

درکت میکنم شوهر منم وقتی میبینه یه مردی نگاهش به منه قاطی میکنه میگه کاش زن معمولی میگرفتم😢تازه خوشگلم نیستم خیلی اما آخه گناه من چیه؟دلم میشکنه😔

وای بر من تو همانی که امیدم بودی💔
😘😘چشم پرتقال خوشمزه

😁😁😁😁

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم چهرت خوبه هم اخلاقت ..فقط نمیدونم چرا بینی تو عمل کردی ..واقعا قبل عمل بینی هم عالی بودی ..خیلی خوب جواب همه رو دادی ..مودب بودن در برابر بعضی ها واقعا سخته ولی شما خیلی مودبانه پاسخ همه رو دادی..مطمئنم همسرت بخاطر قهر کردنت این طوری گفته منم در برابرآدمایی ک قهر میکنن  کم میارم خیلی سختمه ..انشاالله لبت خندون دلت خوش باشع همیشه ‌‌..همه چی تمومی بنظرم فقط قهر و بزار کنار 

هم چهرت خوبه هم اخلاقت ..فقط نمیدونم چرا بینی تو عمل کردی ..واقعا قبل عمل بینی هم عالی بودی ..خیلی خ ...

مرسي عزيزدلم

خودت قلب مهربون و دل بزرگي داري

راستش يه مدت تحت فشار روحي بودم و فقط ميخواستم چهرم تغيير كنه حالا به هر نخوي كه ميشه

ولي واقعا بهم لطف داري فداي قلب مهربونت❤️😍

اینستاگرامم liana_lavia
2731