2733
2739
عنوان

از دست خواستگارا خسته شدم دیگه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 117 پست
صدر در صد که نمیام به اراجیف تو گوش بدم😂😁

پس الان برو لطفا

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
منم بی بی فیسم خوشگلم هستم واقعا اما کلا یه خواستگار داشتم سه سال ریپیت میشد همونم اخر گرفت 😂😂😂

بچه ها اینجوری نگین من دروغ نگفتم الان همه فکر میکنن دروغگوانف

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبجی من ماه هشتم بارداری با ی شکم گنده تو محل کارش ازش خواستگاری کرده بودن😂😂😂آبجیم هم به خانمه گف ...

وای خدا😂😂😂ماسک صورت زدم گذاشتم خشک بشه نصفش خشک شده بود این پستو دیدم ترکیدم از خنده همش ترک برداشت😂😂😂😂😭

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
به نظر من کسی که ازدواج میکنه قیافش تابلو میشه که ازدواج کرده دیگه بچه هم داشته باشه دیگه بدتر حتی ا ...

من خواهرم باردار بود رفتیم تو یک مراسم 

بعد زنه اومد خاستگاری😂😂 بعد مامانم گفت خانم دخترم بارداره 😂😂😂

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
2731
وای خدا😂😂😂ماسک صورت زدم گذاشتم خشک بشه نصفش خشک شده بود این پستو دیدم ترکیدم از خنده همش ترک بردا ...

بخدا جدی میگماااا،نمیگم خیلی هم خوشملع هااا ولی من مسخره اش میکردم میگفتم چون دکتری میخواستن😂😂

بچه ها اینجوری نگین من دروغ نگفتم الان همه فکر میکنن دروغگوانف

نه من اصلا نگفتم شما دروغ میگی عزیزم 

اون خانوم کف بی بی فیسم شاید خواستکار داری من از خودم گفتم محض مزاح

اینجا اصلا محیط مناسبی واسه شناخت و قضاوت آدما نیس.از روی ۴تا حرف و جمله نوشتاری بدون درک لحن و احساس طرف مقابل هیچوقت قضاوتش نمیکنم 

بخدا جدی میگماااا،نمیگم خیلی هم خوشملع هااا ولی من مسخره اش میکردم میگفتم چون دکتری میخواستن😂😂

😂😂😂😂😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2740

این که میگی همه فکر میکنن شوهرم داداشمه به خاطر رفتار خودتونه که مثل زن وسوهر رفتار نمیکنین من هم این برام پیش اومد کع فکر میکردن شوهرم داداشمع ولی اگه بچه داسته باشی دیگه کسی ازت خواستگاری نمیکنه البته این تجربه ی منه

تنهای تنهای تنها
ب عنم  ب عنت  ب عنمون

خیلی خوبی   

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔