2737
2734
عنوان

خسته شدم از این هیکل گوشتالو

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 103 پست
هوم  دوست داشتم ظریف باشم

ول کن بابا دیگه نشدیم چاره ای نداریم😊

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سخته اما عادت میکنه آدم...به نظرم برای ی آدم چاق ارزششو داره

من ازسن بالا ش می ترسم

می ترسم خیلی ضعیف بشم

همکارم انجام داده خیییلی بد شده

با اینکه شکمش خیییلی گنده بود

ولی الان پیرشده

دوست نداشتم

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all
ن گلم 105بودم شدم64باز باردارشدم اومدم 78الانم 3ماهشه دخترم 80کبلو ام شیرم نمیدم

افرین ب اراده ت

منpco م ب سختی لاغر میشم

کم خونی هم دارم

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all
2740
ن گلم 105بودم شدم64باز باردارشدم اومدم 78الانم 3ماهشه دخترم 80کبلو ام شیرم نمیدم

کالری شماری می کردی فست هم داشتی؟؟؟

منظورم همین روش بچه های تاپیک بامداد خمارِ،وزن ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰...

؟؟

ورزش هم داشتی؟

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
طی یک سال و خورده عزیزم چون هی ول میکردم دوباره رژیم میگرفتم با رژیم و رقص و حلقه..یه بارم لیپوماتیک ...

شما هم کالری شماری کردی؟؟

حلقه تاثیر داشت برا لاغری؟؟

چند دقیقه ؟؟

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم
کالری شماری می کردی فست هم داشتی؟؟؟ منظورم همین روش بچه های تاپیک بامداد خمارِ،وزن ضربدر ۲۰ منهای ۱ ...

ورزش نداشتم فست نداشتم اره گالری شماری میکردم

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰