2733
2734
عنوان

واقعا به بچه هاتون فحش میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2008 بازدید | 141 پست

اسی بچت چنسالشه دختر یا پسر

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

خودت چن سالته اسی و شوهرت

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم پسرم ۸ و دخترم نزدیک ۵

ارومن؟چجوری خودتو نگه میداری ک فحششون نمیدی؟؟ 

2728

معصومه جان میشه به اون تاپیکی ک گفتم احساس میکنم از خدا دور شدم و تاپیک بیاین مشکلاتمونو بگیم بهم کمک کنیم

سربزنی؟ خیلی ب کمک احتیاج دارم مخصوصا دومی..

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
معصومه جان میشه به اون تاپیکی ک گفتم احساس میکنم از خدا دور شدم و تاپیک بیاین مشکلاتمونو بگیم بهم کم ...

سلام عزیزم چشم فقط اگه اجازه بدی فردا سر شب بجه ها را کتک زدم حالم خوب نیست