2737
2739
عنوان

شما قضاوت کنید .. اعصابم خیلی خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 103 پست

حق با شما بوده

خانمایی که میگید،رفتارش درست نبوده،معلومه خودش میتونست صبر کنه ولی بچه ها گشنشون بوده

میزبان میتونست واسه بچه هاش حداقل یه خوراکی بیاره

شما یکی بچه کوچیک داشته باشه بیاد خونتون

بگه گشنمه یعنی یه لقمه نون و پنیر نمیدین دستش😐

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه  واقعا امشب تصمیم گرفتم تا مدت‌ها شام خونه کسی نرم ..کسی میاد قدمش روی چشم .. بچه ها میرن ...

دقیقا همینه عزیزم اذم بچه دار الویت و‌میده به بچش 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
اصلا و ابدا بزای خودم ناراحت نبودم .. اینکه این تا بچه از سر و کول من بالا میرفتن و گرسنه بودن .و خو ...

چقد بد اصلا درک نکردن و توجه نکردن به شرایط شما 

من حتی قبلا که کسی میومد برای بچه ها فوری ماکارونی یا اسنک درست میکردم دور هم کوچولو ها بخورن یا از بیرون سفارش میدادم تا بقیه راحت بشینن و بچه ها نق نزنن 

2728

حالا دختر من جایی بریم خیلی درگیر غذا خوردن نیست فقط بازی به خاطر همین نهار کامل بهش میدم وقبل از مهمونی هم حتما چیزی که دوست داره میدم بهش که سیر باشه وگرنه از مهمونی برگرده میگه گرسنه هستش

اسی حق با توعه.مادر شوهر منم همیشه مارو تا یازده گشنه نگه میداشت که دامادش بیاد

فک کن یه ایل ادمو گشنه نگه میداشت واسه یه نفر به همه ام برمیخورد مخصوصا من که معدمم مشکل داره خیلی وقتا میرفتم شاممو میکشیدمو میخوردم به نشانه اعتراض زشته اینکارا میتونه با طرف تماس بگیره ببینه کجاس اصلا میاد یا نه بچه ام که اینچیزا حالیش نیس وقتی گشنشه غذاشو میخواد

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
اصلا و ابدا بزای خودم ناراحت نبودم .. اینکه این تا بچه از سر و کول من بالا میرفتن و گرسنه بودن .و خو ...

واییی یعنی میوه شیرینی هم ندادن برای پذیرایی؟

وای خیلی بده که بری یه مهمونی هیچی نیارن؟

معمولا یه چیزی میارن برای پذیرایی .به بچه ها حداقل میدادن.

خدایش حق داشتی ناراحت بشی 

ازتون پذیرایی میکردن.

به نظرم وقتی برنجش هنوز دم نکشیده بوده یعنی از اول میدونسته اون مهمونشون دیر میاد برای همینم غذا دیر حاظر کرده .وقتی از اول میدونست وشماهم گفته بودی تا نه میتونی بمونی باید از اول شمارو درجریان میزاشت تا به خاطر بچه هات بتونی تصمیم بگیری بری یا نری .

حق با شماست که ناراحت شدی

2740
تمام حرف منم همینه .. آفرین واقعا ... من تاکید کردم که باید زود برگردم به خاطر بچه ها ولی ایشون اصل ...

شماهم کار خوبی کردین روی حرفتون موندین و برگشتین به منزل

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
سلام عزیزم امکانش هست درخواست دوستیمو قبول کنید قطره اینفاکول میخواستم لطفا

سلام .. 

درخواست رو قبول میکنم .. ولی قطره اینفاکل چطوری برسونم دستتون ؟ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ ..