2737
2734
عنوان

خیلی تنهام میخوام خیانت کنم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در قانون فعلی چیزی به اسم سنگسار نداریم در شرع هم طرف متاهل ( زن یا مرد ) در صورت زنا ( دقت کنید فق ...

اگه مرد صیغه کنه هیچکاریش ندارن فقط اون زنیو که صاحاب ینی شوور داشته باشه رو نباید اصلا رفت طرفش...💨🤦🏻‍♀️

2731

نکن عزیزم هیچووووقت نکن من شوهرم خیلی اقاست خیلیم دوسم دارعفقط توخونه خیلی تنهام بایه بچه اون بنده خدام ازصبح تاشب سرکارع منم افسردگی ازسن 20سالگی گرفتم هییییچوقتت توچشم یه مردنامحرم خیره نشدم ولی 2سال پیش افسرگیم عودکرد شوهرمم مدام سرکاربخلطریه جریان مسخره وتنهایی زیادرفتم بایه اقایی صحبت کارکنم که عوضی موقع برگشت رسوندم که خداشاهده فقط همکلام شدباهامولی درکل میگفت هرکدوممون زتدگی خودمونوبکنیم ولی رابطم داسته باشیم نمیدونم خدامریضیمودیددل پاکم ودیدنجاتمداداون دیداراولین واخرین دیدارم شد همون شب بلاکش کردم الانم نزدیک دوسال ازاون ماحرامیگذره هروقت نگاه به شوهزم میکنم خجالت میکشم چون کارموخیانت دیدم من واقعامریض بودم تااخرعمرمم خودمونمیبخشم هیییچوقت اون مروعوضیم ویادم نمیرع که فقط دنبال رابطع بودکثافت همیشه میترسم نکنه زنگم بزته تنهاااای خیلی سخته ولی نکن خواهرمن ازخدابخواه نجاتت میدع

کسیکه واقعا همسرشو دوسنداره ب حدی میرسه ک ب خیانت فکرمیکنه نباید بچرو بهونه کرد باید بکنی و بری.. دراین صورت هم بچه شمااسیب میبینه 

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
در قانون فعلی چیزی به اسم سنگسار نداریم در شرع هم طرف متاهل ( زن یا مرد ) در صورت زنا ( دقت کنید فق ...

ها حتما😂😂😂😂

تو اشناها یه زنه به شوهرش خیانت کرد فقط قاضی بهش گفت بره گفته بود تنها راهی ک میتونه نجاتت شاید بده اینکه مهریتو ببخشی و طلاق بگیری

طلاق غیابی گرفته بوده ازش

2740
ها حتما😂😂😂😂 تو اشناها یه زنه به شوهرش خیانت کرد فقط قاضی بهش گفت بره گفته بود تنها راهی ک میتون ...

عزیزم من خواهرم چند ساله تو دادگستری کار میکنه از قوانین و ... آگاهی زیادی داره و خب موارد زیادی رو هم روزانه میبینه 

این موردی که شما میگید یا جزئیات رو کامل تعریف نکرده یا اصلا حقیقت رو نگفتن ... مثلا ممکنه خود طرف به خاطر حفظ آبرو مهریه رو ببخشه و بعد جدا بشن در عوضش اون مرد هم به کسی چیزی نگه یا مثلا تو همین نی نی سایت هم میبینیم خیلیا بعد خیانت حق طلاق و خونه و ... رو میگیرن ولی آبروی شوهرو نمیبرن ...

اصلا مهریه ربطی به نجات و زنا و خیانت و هیچ چیز دیگه  نداره تو شرع و قانون زن حتی اگه شوهرشو به قتل برسونه باز هم مستحق دریافت مهریه هست حتی بعد از مرگ زن پدر و مادر زن میتونن به میزان سهم الارث از داماد مهریه بگیرن ...

این چندساله چون آمار طلاق روند صعودی داشته و آمار ازدواج روند نزولی و هر ساله متاسفانه در حال کاهش هست مشاوره های قبل از طلاق رو اجباری کردن ( تا دی ۹۷ اجباری نبود حتی تو طلاق توافقی که روندش اون موقع خیلی کوتاه بود ) تا زن و شوهر رو هر طور شده از طلاق منصرف کنن حتی در صورتی که شوهر یا زن خیانت کرده باشن خیلی موارد زن و مرد بوده که تو این مرحله از طلاق منصرف شدن ...

ولی خب من خودم بشخصه با این رویه موافق نیستم نباید تحت هر شرایطی زن و شوهر باهم زندگی کنن بعضی وقتا طلاق خیلی هم خوبه

البته اینکه صیغه نیستن هم یه سری با یه سری موارد میشه اثبات کرد مگر اینکه صیغه نامه داشته باشن ( صیغه نامه جعلی رو هم کارشناس خط متوجه میشه )

ولی خب روند طولانی و خسته کننده ای داره کلا نه فقط این مورد تو ایران متاسفانه اموری که به دادگاه بکشن زمانبر هستن اکثریت 

چرا شده خودم دونمونه شو دیدم 

یک مورد وجود داشت اونم ناتمام بود زنشو شوهر بودن جفتشون اعتراف کردن جفتشونم خواستن سنگسار کنن که از قبل با هماهنگی محکم نبسته بودنشون اونام فرار کردن توی قانون اگه زن یا مرد خودشون به زنا اعتراف کنن سنگسار میشن ولی اگه بتونن فرار کنن دیگه نمیرن دنبالشون رهاشون میکنن