2733
2734
اولا که اگه دیسکت زیاد باشه مثل من محدود میش اگه دیسکت شدید باشه نترس!حتما استخر برو حتما حتما کرال پشت بزن- دستات درد نمگیره وقتی کار میکنی؟جسم سنگین بلند نکن سعی کن بهتر بشی بعد به بچه فکر کنی- من که اصلا نباید بچه دار بشم چون نمیتونم حتی بچه رو بغل کنم-دیسک من مهره 2 هست نزدیکه مغزه و اصلا رایج نیست - دکترم میگفت که عملش خیلی سخته - خلاصه مراقب باش دیگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دکترت کی هست؟ دکتر من خیلی خوبه عالی انقدر به من روحیه میده که منی که خیلی ترسو بودم اصلا این همه بیماری برام مهم نیست و خیلی راحت به زبون میارم کارشم حرف نداره- اگه خواستی بگم بری پیشش
سارا من 1/5 سال پیش اون درد و حمله عذاب اور رو داشتم. 1 هفته تکون نخوردم. واییییی توبههههههه وقتی یادم میاد چی کشیدم.
اون موقع فقط عکس گرفتن. ام ار ای بعد از خوب شدن انجام دادم. بعد که نتیجه نشون دادم . دیدیم اشتباها ماله کمر انجام دادن............ دیگه بی خیال شدم. تا چند ماه پیش که مال گردن انجام دادم و هنوز نشون ندادم.
میدونم چه دردی کشیدی من که 7 سال پیش این دردو کشیده بودم با مسکن و دارو خوب شد و دیگه درد نگرفت - بعد چند وقت پیشا کمر درد گرفتم دکتر که ام ار ای داد تو اون دید من دیسک گردن دارم مگرنه من اصلا اذیت نمیشدم فقط وقتی با دستام زیاد کار می کردم دستام درد میگرفت همین
نگفتی لازمه ببرم قبل بارداری به دکتر نشون بدم یا نمیخواد؟ اگه اره چه دکتری ارتوپد یا مغزو اعصاب؟؟
قبلش نی نی داشتی یا بعد از اون دیسک نینی دار شدی؟؟ مشکلی بوجود نیاورد برات. چند سالشه بچه ت