2737
2739
عنوان

تو دندونپزشکی ام😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 23 پست
نترس من ایقدر ترسیدم فشارم افتاد ولی بعدش فهمیدم چقد ترسم الکی بود. دکترت آشنا هست بی‌حسی خوب برات م ...

ده تا لیوان اب قند خوردم همش میلرزم فوبیا داشتم همیشه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
درست کردنه من دیر بیحس میشم گاهیم نمیشم😭😭😭😭

من تا حالا درست نکردم 

ولی دوستم ی بار بخیع زده بود اینقدر درد داشت اونروز داشت هممونو میخورد😑😂

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=164555948]۴ تااااا فک پایین  درست میخواد بکنه  البته تو سه جلسه الان اولیشه منتطره ...

نه بابا چهارتومن تقریبا میشه حالا نهایتا یه تخفیف بده.شوهر منم مغازه داره پول میگیره ازش چیزی بده بهش

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

[QUOTE=164556155]من تا حالا درست نکردم  ولی دوستم ی بار بخیع زده بود اینقدر درد داشت اونروز داشت هممونو میخورد ...[/QUOT]

یا قرآن😥😥

2731
منم امروز دومین جلسه عصب کشی داشتم...دردنداره اصلا...بیشتر هزینه ش درد داره😃😃😃😃

گرونه خدایی اما الان اون نمیاد تو ذهنم فقط لوازم ترسناکش جلو چشممه

2740