2737
2734
من شاغلم ولی شهرمون کم جمعیت و کوچیکه تنها زندگی کردن توش ننگه کجا برم اگرم برم بابام منو برمیگردونه ...

به نظر من برای اینکه زندگی رو که دلت میخواد بسازی همه ی قوانین دنیا رو با هم بزار زیر پات

مجرد/فمینیست/مستقل از خانواده/تیکر=تاریخ رسیدن به اهداف جدید                                         شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تروخدا دعام کنید امشب تو خواب سکته کنم بمیرم اینا ب مرگ ابرودارشون برسن

باشه ولی دعات میکنم بحق امام زمان هر چی صلاحته و زندگیت خب میشه و در اینده راضی خواهی بود برات پیش بیاد      

مجرد/فمینیست/مستقل از خانواده/تیکر=تاریخ رسیدن به اهداف جدید                                         شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی            
شهرمون کوچیکه کسی این کارا رو کنه خراب میگن بهش

نمیدونی چن تا از سوپر استارا و ادمای موفق شهرشون کوچیک بود و شرایطشون افتضاح؟

گول حرفای مردم و پدر و مادرتم نخور اخر سر فقط خوتی ک واس خودت میمونی قشنگ از همین فردا تلاشتو کن چند برابر فکر ازدواجو هم از کلت کن بیرون 

اگه روی اهدافت تمرکز کنی دیگه اصلا ن حواست به حرفای پدر و مادر هست نه این و اون و نه اطرافیان 

2728

ولی دخترا ... من دیگه دارم میرم اما یادتون باشه شما کم کسی نیستین شما هم حق دارید زندگی هاتون عالی باشه و باهاتون عالی برخورد بشه هیچوقت ب کسی اجازه ندین کمتر از اون چیزی ک لایقتونه باهاتون رفتار کنه از دوست داشتن خودتون شروع کنین باکلاس حرف بزنین مرتب لباس بپوشین(حتما هم نمیخواد گرون باشه همین ک تمیز و اراسته باشه یه نوع احترام به خودتونه)و از همه مهمتر بزنین تو دهن هرکی داره اعصابتونو میریزه به هم و با تمام وجود تلاش کنین که زندگیتون در بهترین حالت قرار بگیره یه کاری کنین ک هرکی شما رو میبینه بگه ببین از کجا ب کجا رسید خدا شانس بده... از من ب شما نصیحت  

موفق باشید ...

خوشبخت باشید...

خوش شانس باشید ...

التماس دعا   

2738
آره خب ولی تو خانواده های اینطوری ایرانی راه رهایی یا ازدواجه‌ یا اینکه بشی یکی مثل رومینا. چیکار م ...

دختر گرانبها  تو همین سایته  سرچ کنی میاد    باوجود مشکلات ببین چه قدر قویه    اینکه منتظر یکی دیگه باشی برای تغییر زندگیت اشتباه محضه         شرایطت بهتر نمیشه هیچ خیلی هم بدتر میشه   مگر اینکه اون فرد واقعا عاقلانه انتخاب بشه و فرد مناسبی باشه   ولی اگه الکی و از رو فرار انتخاب شه  دیگه واویلاست 

ازدواج خوب منظورمه چطور اگه ازدواج خوبی کنم میرم دیگه تو این خونه نمیام

ان شاالله یک ازدواج خوب داشته باشی   ان شاالله 

مشکلاتو همه دارن دختر خوب     مشکلات بزرگ ها نه کوچیک   ولی زندگیه دیگه همراه بارنجه   خوشی هاشم میاد یه روز ان شاالله    امیدوارم روزای خوش زندگیت نزدیک باشه