2733
2734
عنوان

عفونت ادراری دخترم و عکس رنگی vcuj.کی تا حالا انجام داده.نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 13428 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیق یادم نیست داروش خوردنی بود یا با سوند بهش تزریق شد.اما بعدش یه خواب آور قوی دادن که سر5دقیقه خوابش برد رو یه تخت گذاشتنش و یه دستگاهی رو متخصص دورش میگردوند.تو همه ی این زمان دختر گلم خواب خواب بود و هیچی متوجه نشد.سوند رو هم در آوردن باز خواب بود.
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
مرسی اسمیگل جان از توضیحاتت

دکترش قبلآ تو شهر خودمون میفرستاد اما چون اینجا طول میکشه جدیدآ یه شهر دیگه میفرسته .گفت ده مین میطوله.فکر کنم همونطوری که صدف گفت باشه و دیگه طول نکشه انقد
واسه برگشت آرامش به زندگیم دعا کنید...
خانمی دختر منم همین جور بود ولی فوق تخصص کلیه اطفال بردم گفت این کارو نکن 3 بار بعد تایید ازمایش اولیه ودارو که رفع مشکل شد از ادرار دادم وقرار بر این شد که اگر تکرار نشد عفونت سالیر1 بار از بده دکتر خوب ببر تازه دخترم بدون علامت بود عفونت ادرارش
خداوندا قرارم باش ویارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم باش.
عکس vcuj انجام دادم.20 مین طول کشید و کل این زمان دخترم گریه کرد و زجه زد.به من چی گذشت
انقد گریه کرد که اخر بالا اورد

درد نداشت زیاد فقط چون صاف باید بود و داشتنش که تکون نده اینجوری شد

خدا رو هزار مرتبه شکررررررررررررررررر رفلاکس ادرار نداشت
واسه برگشت آرامش به زندگیم دعا کنید...

این پاسخ رو برای کسانی می نویسم که مثل خودم با جستجوی موضوع نگرانیشون به اینجا رسیدن:

امروز برای انجام عکسبرداری VCUG پسرم که 6 ساله هست مراجعه کردیم. بطور کلی تصورش از خودش سخت تره و بعد از انجامش میبینید که کار سختی نیست و جای نگرانی نداره

سوند رو با ژل بی حس کننده لیدوکایین آغشته می کنن و بعد از سوندگذاری که همراه با درد و اذیتی مختصر و قابل تحملی برای کودک هست، مواد خاص عکسبرداری از طریق سوند و سرم متصل، به مثانه وارد میشه.

وقتی مثانه کاملا پر و آماده عکسبرداری شد، چند عکس گرفته میشه و بعد سوند خارج میشه. ممکنه کودک موقعی که مثانش کاملا پر هست و بهش میگن که خودش رو نگهداره یکم از این بابت اذیت بشه. بعد از خروج سوند و ادرار کردن، مجدد با مثانه خالی هم عکس گرفته میشه که این مرحله دیگه هیچ کار خاصی جز عکسبرداری انجام نمیشه

بعد از مراجعه، یکم سوزش ادرار دارن و ممکنه خون مختصری در ادرار هم دیده بشه که جای نگرانی نداره و به مرور برطرف میشه

عزیزم دختر منم دقیقا تو 8ماهگیش همین اتفاقات رو پشت سر گذاشت.دختر منم با دارو خوب شد اما دکترش برای ...

سلام عزیزم،شما برای دخترتون عکس vcug و اسکن هسته ای انجام داده بودید؟ جواب اسکنش چی بوده؟ بعد بیمارستان تا چند وقت آنتی بیوتیک میخورده؟

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا،خدایا کنجدم رو به خودت میسپارم