2737
2739
عنوان

اسکرین شات از پیامای خودتونو همسرتون😅❤*عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4682 بازدید | 163 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 😁😁 ولی خدا وکیلی به قیافت نمیومد خیلییی باحالی دمت گرم😂😂

زیر این چهره معصوم😂😂

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2731
اره والا...قیافه رلت دیدنیه😁😁😂

کلا بهم میرسیم دوتا آدم دلقکیم

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
نه ما تو دعوا و از سر جدیت و اینا اصلا بهم فحش نمیدیم... دعوا که میکنیم جفتمون ساکت ساکتیم بعدش تا ح ...

حالا من تو حالت عادی اصلا فحش نمیدم😁 ب شوهرمم تذکر میدم 

چون بچمم یاد میگیره دوست ندارم بگ... 

2740
یه نیم رخ میذاری  ازش ببینم خیلیی مشتاقم ببینمش😁😂😂

دیدی بگو بردارم

دیدم😁 عشقتون  پایدار😍😍😁

مرسی عزیزم