2733
2739
عزیزم زمانی که اطلاعات کافی ندارید بهتره راجب موضوعی صحبت نکنید  بینید بهتر هست همه افراد برای ...

عزیزم بهتره جملت رو برای خودت عملی کنی من خالم پزشک زنان از شما هم وارد تره و برو از پزشکانی دیگه هم بپرس نمی دونم چرا تا برخلاف عقیده کسی حرف می زنی جبهه می گیره و خودشو همه فن حریف میدونه خانوم محترم همه افراد برای بارداری میرن غربالگری دو تا سه مرحله داره که پزشک اجبار می کنه انجام بدن که مشکلات رو نشون میده و افرادی که اون غربالگری مشکل داشت یا مسن هستن یا مشکل ارثی یا بیماری دارن رو غیر از غربالگری سلفری دی ان ای هم می فرستن ( بعدشم خانوم سیسمونی رو پدر مادر خانوم میدن تازه وظیفشون هم نیست سیسمونی بدن یه ادم خیلی پر توقع و پرو تشریف داره که بگه پول سیسمونی رو بده برم غربالگری و برای بچه های دوم سوم که از همون سیسمونی اول استفاده میشه و فقط چند  تا لباس می خرن براش ) من جات بودم به جای زود جبهه گرفتن یه خورده می خوندم که الکی گیر ندم و دم از عالمی خودم بزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زمانی که اطلاعات کافی ندارید بهتره راجب موضوعی صحبت نکنید  بینید بهتر هست همه افراد برای ...

راستی شما کلمه عادی رو تو وضعیت مالی میبینید براتون متاسفم که سلامتی رو با پول میسنجید افراد عادی تو پزشکی کسایین که از نظر سلامتی مشکلی ندارن