2733
2734
عنوان

خب خب خب شام چی بذاریم؟؟؟😄

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 37 پست
خانمی  نسبت شیر به اب چقدر باشه

آب رو چشمی میریزم تقریبا یه بند انگشت روی موادم رو میگیره..بعد پختنش شیر رو هم چشمی میریزم تا تاجایی که نه سفت باشه نه شل 

هرچه هستم خدایم داند...
با سس خردل مرینت کنم ینی چی؟

یاعنی سس خردل میریزه روش مزه دارشه.ببخشیدعزیزم نمیتونیم فارسی صحبت کنیم بچه ی ناف امریکاهستیم😙

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آب رو چشمی میریزم تقریبا یه بند انگشت روی موادم رو میگیره..بعد پختنش شیر رو هم چشمی میریزم تا تاجایی ...

خب پس شیر بیشتر از اب باید باشه درسته مثلا یک لیوان آب ک مواد باهاش پخته شد سه لیوان شیردرچند دقیقه به آماده شدن بهش اضاف کنیم

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2728
2738