2752
2734
عنوان

ی چیزی میپرسم توروخدا مسخره ام نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 22 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پودر ژله رو تو هر ظرفی میتونی بریزی و درست کنی . فقط اگه واست مهم نباشه که بخواهی قالبی درش بیاری اگه بخواهب قالبی درش بیاری باید تو قالب های اهنی بریزی یا قالب های سیلیکون
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers

ببین پودر ژله ات رو با 1.5 لیوان اب جوش حل کن بریز تو ظرف مورد نظرت بذار تو یخچال تا خودشو بگیره اینکه گفتم 1.5 لیوان اب جوش چون کمک میکنه ژله زودتر و محکمتر خودشو بگیره . پشت بسته ژله نوشته 1 لیوان اب جوش 1 لیوان اب سرد اینم خوبه ولی ژله خیلی سفت نمیشه مخصوصا اگه مارکش خوب نباشه
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers

مارال جون چون دفعه اولته میخوای درست کنی تو یه ظرف شیشه ای درست کن که دیگه نخوای خالیش کنی. دستورشو روش نوشته. اول تو 1 لیوان اب جوش خوب خوب پودرو حل کن بعد 1 لیوان اب سرد بهش اضافه کن و بذار تو یخچال. یکی دوبار که درست کردی اونوقت تو قالب کیک یا چیز دیگه درست کن و برش گردون تو ظرف مورد نظرت