2737
2739
عنوان

کیا الان از دست نوزادشون بیدارن؟😥😫

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 93 پست
من از اولین روز به بچم شیر خشک دادم چون واقعا شیر نداشتم ولی تا الان که شش ماهشه هر ماه بدون استثنا ...

منم آهن سیدرال میدم و آد هم همیشه خارجی ،تا ۶ ماه هم شیر خودمو دادم ،شما چه شیرخشکی میدی ؟ گلم مولتی ویتامین و اد چی میدی؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
چه ویتامین هایی میدین؟ منم بچم شیر خشکیه چون شیرم خیلی کم بود. من اهن سیدرال میدم و مولتی ویواکیدز م ...

منم اهن فروسیس که مال ویواکیدز هست میدم مولتی ویوا نمیاد ویتامین پدیا بست قطره d3 و دو دوره هم dha دادم با یک دوره ویتامین e،راستی ویتان رو دکترتون گفته چون هم ویتان آهن داره هم شما بازم آهن میدین یه موقع ضرر نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم آهن سیدرال میدم و آد هم همیشه خارجی ،تا ۶ ماه هم شیر خودمو دادم ،شما چه شیرخشکی میدی ؟ گلم مولتی ...

من چون پسرم آلرژی داره نان اچ ا میدم قطره اهن فروسیس که مال ویوا کیدز هست،چون d3 میدم دکترش گفته اد نده،مولتی ویوا نمیاد مولتی پدیا بست میدم یک دوره ویتامین e دادم دو دوره هم dha البته همه اینا رو دکترش مرحله به مرحله میگه من میدم

من چون پسرم آلرژی داره نان اچ ا میدم قطره اهن فروسیس که مال ویوا کیدز هست،چون d3 میدم دکترش گفته اد ...

آهان درسته ،منم نان میدم شیرخشک ،اره اینایی که گفتی همشون خیلی باکیفیت و خوبن ،پسر منم یه نوع  بیماری آلرژیک داره 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731