2737
2734
عنوان

عدد ان تی یک و خرده ای و مشکل سندروم داون

| مشاهده متن کامل بحث + 3433 بازدید | 67 پست
میتونم بپرسم چرا مدرسه استثنایی مخالفین؟ 

چون خیلی تلاش کردم برای تربیت دخترم الان تمام رفتارهاش مثل ی بچه ی عادیه هیچ‌کار ناهنجاری انجام نمیده اگه بره پیش بچه هایی ک به هر دلیلی ی سری رفتار بد دارن اونم یاد میگیره و تکرار میکنه (بچه های داون خیلی زود تقلید میکنن)و تمام زحمتی ک کشیدم به فنا میره 

از این گذشته ی سال عادی رو میخاد تو سه سال بخونه خودم بهم یاد میدم تو خونه

میدونم واقعا سخته منم تو این ۴ساله پیر شدم واقعا از همه مهمتر اینکه هیچ حمایتی هم از اطرافیانم دریاف ...

ببین خواهرم پسرش رو میبره پیش یه خانومی که معلم کودکان مرزی و کم توان ذهنی بوده چندین سال

اون بهش میگه که مثلا ضرب رو با این روش یاد بده.یا مثلا دور مداد شیلنگ بزار تا فشار دست بچه رو بگیره یا .... . روش آموزششون با بچه های معمولی فرق داره ولی همون مطالب بچه های معمولی رو یاد میدن.بچه ی شما هم از لحاظ هوشی فکر نکنم کمتر از خواهرزاده ی من باشه.در کنار مدرسه ی عادیش،حتما ببرش کلاس .و اینکه از الآن سعی کن باهاش کار کنی تا آزمون ورودی مدرسه رو قبول بشه و کل مطالب کلاس اول رو یاد بگیره.بزار همیشه جلوتر از مدرسه باشه تا همکلاسی هاش مسخره ش نکنن.

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین خواهرم پسرش رو میبره پیش یه خانومی که معلم کودکان مرزی و کم توان ذهنی بوده چندین سال اون بهش م ...

مرسی عزیزم چشم حتما اره من از الان باهاش کار میکنم همینطوری ک میگی مداد گیر براش میزارم ک بدونه کجای مداد رو بگیره ، قیچی کردن و ... هم بهش یاد دادم جمله سازیم فعلا تا ۵کلمه ای داره  .خواهر زادتون حرف زدنش چطوره ؟

مرسی عزیزم چشم حتما اره من از الان باهاش کار میکنم همینطوری ک میگی مداد گیر براش میزارم ک بدونه کجای ...

بریده بریده حرف میزنه.به اصطلاح منقطع

ببین خواهرزاده ی من بچه که بود،به ظاهر همه چیزش خوب بود.ولی مثلا اگه کاغذ و مداد می آوردی تا نقاشی بکشه،خط خطی می کرد.اگه میگفتی که این مدلی بکش پا میشد در میرفت.هیچ وقت هم شعر حفظ نمی کرد.البته خواهرمم افسردگی داشت و خیلی برای بچه ش وقت نمیذاشت و حتی 1 شعر هم بهش یاد نداده بود

ببین خانمی به دختر گلت با شعر چیزایی که قراره تو مدرسه یاد بگیره رو الآن یاد بده.بزار طوطیوار حفظشون کنه.به عنوان شعر.بعد که بره مدرسه انقدر اذیت نمیشی

خواهرزاده ی من دیر یاد میگیره و زود فراموش میکنه و باید یادآوری کنی

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2728
بریده بریده حرف میزنه.به اصطلاح منقطع ببین خواهرزاده ی من بچه که بود،به ظاهر همه چیزش خوب بود.ولی م ...

خیلی ممنونم عزیزم چشم حتما باهاش کار میکنم 

ایشالا خدا به دل خاهرتونم ارامش بده درکش میکنم خیلی حوصله و اعصاب لازمه منم ۳سال افسردگی داشتم خیلی شدید 

چون خیلی تلاش کردم برای تربیت دخترم الان تمام رفتارهاش مثل ی بچه ی عادیه هیچ‌کار ناهنجاری انجام نمید ...

ادم غبطه میخوره به این همه انرژی و صبر ان شالله ک خدا کمکتون کنه تو این راه و مشکلتون حل بشه درمانی هم برا دختر گلتون پیدا بشه ..

خیلی ممنونم عزیزم لطف داری 🥰🥰🥰

سلام

من جواب آزمایش ان تی رو گرفتم

سونوی ان تیم عددش 1 ممیز 7 نوشته

جواب آزمایش ان تیم هم ، سندروم داون رو نوشته 1 به 3290

شما عدد جواب آزمایش ان تی رو یادتون نیست که جوابش رو چند زده بود؟

2740