2733
2734
عنوان

اتفاق وحشتناک دیشب براخواهرزادم

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 22 پست
برادرزاه منم یه بارکمدافتاد روش. نمیدونم معجزه بود سالم ماند

عجیبه.🤔🤷🏻‍♀️

خداروشکر ک سالم مونده

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
بچه سه ساله چقدر زور داره که کمد افتاده😐

لق بوده درکمدروگرفته کشیده ۳سال ونیمشه درشته

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
2731
میشه از طرف من براش یه شیرینی چیزی بخری 😩😩😩💚🙏 برام دعا کنه کوچولو😞😞😞 انشأالله همه حاجت ر ...

عزیزم دلم لرزیدبرات.حتمامیگم آبجیم

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 

یا قرآن 

براش صدقه بدید 

خدا ارحم الراحمینه چند وقته پیش مامانم خیلی حالش خراب بود رفتم تمام زندگیشو ریختم بیرون وبراش تمیز کردم در حد مرگ خسته شده بودم دستام تاول زده بود بچم یکسالشه مامانم چون حالش بده یه تخت کنار پذیرایی داره که پایه هاش خییییلی بلنده بچم رو روی تخت خوابونده بودم تو اتاق بودیم که دیدم یه صدای بدی اومد پریدم تو پذیرایی دیدم بچم بیدارشده واز مغز اوفتاد رو زمین یعنی مردم جلو چشام تار شده بود گفتم بچم مرد، ولی دیدم پاشد نشست و انگار نه انگار بردمش دکتر گفت چیزیش نیست به دلم افتاد چون اون کارا رو واسه مامانم کردم به خیر گذشت

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
لق بوده درکمدروگرفته کشیده ۳سال ونیمشه درشته

آها.خداروشکر که سالمه 

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
عزیزم دلم لرزیدبرات.حتمامیگم آبجیم

🙏😞💚

مرسی گلی

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم