2737
2734
عنوان

اگه این زندگیو داشتید احساس بدبختی میکردید؟یا خوشبختی

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 128 پست
هفته ای یکبار کم هست واقعا چه خبره اگه دوهفته یکبار بشه مشکل نیست چون که مثل اول زندگی نیست رفته رفت ...

چشم حتما امتحان میکنم عزیزم.ممنون وقت گذاشتی راهنمایی کردی

خواهش میکنم خواستم مشکلت حل بشه اسم خرنوب رو بزن ببین چقدر معجزه داره میلیوت ها اسپرم تولید میکنه هم برا نازایی هم تو روابط سردی واقعا عالیه ببین چی ها هست تو طبیعت خدا به ما داده اما بی خبر هستیم اسم ترکیش قچی بوینوزو به فارسی خرنوب میگن ترجمه ترکیش شاخ بز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی منم مشکل دارم اما توروابط نیست شوهرم خوب هست دخترم رو دوست داره خونه بزرگ دربهترین مکان شهر وماشین اما غیرتی زیاد هیچ جا تنها نمیزار ه حتی خونه مامانم فقط فقط باید در هر شراطی خودش ببره 

هیچ کس خوشبخت نیست همه مشکل دارن اما درمقایسه با خیلی ها کسانیذهست شوهرشون نه درامد دارن نه خانه نه ماشین نه بچه دارن نه نون پیدا میکنن برا خوردن کسانی هستن هر روز کتک میخورن خیلی ها هستن اما شما زندگی خوبی دارین اصلا ناراحت نشو بشین زندگی کن احساس خوشبختی کن .

2731
راستی منم مشکل دارم اما توروابط نیست شوهرم خوب هست دخترم رو دوست داره خونه بزرگ دربهترین مکان شهر وم ...

آره عزیزم دقیقا هر کدوممون یه مشکلی داریم.هیچکس کامل نیست زندگیش.بازم خداروشکر

هیچ کس خوشبخت نیست همه مشکل دارن اما درمقایسه با خیلی ها کسانیذهست شوهرشون نه درامد دارن نه خانه نه ...

دقیقا..وای اره مخصوصا ادم اینجا مشکلاتو میخونه سرش سوت میکشه..انواع خیانتو دست بزن داشتن..نازایی.. بی پولی..خیالیا تو یه اتاق با مادرشوهر زندگی میکنن😔😔واقعا خداروشکر.انشالله توان صبر و تحمل داشته باشیم

2740