2737
2739
عنوان

چطورشدبه اینجارسیدیم😥⁦☹️⁩🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 22 پست
با همین‌درگیری ها مارو عقب نگه میداره،مسخره است وقتی تخم‌مرغ و روغن باشه اونوقت شکر گذار میشیم ،احسل ...

اصلا نميشه حتى ارزو كرد اصلا امكان تحقق ارزوها صفر شده هر روز افزايش قيمته همه چيز بعد اين وضع حقوقاست  نميدونم از حكومت بنالم يا مردم ،روزنامه نوشته بود رفتن فروشگاهها رو خالى كردن روغن و برنج اينا همينطورى به افزايش قيمتا دارن كمك مى كنن خدايى فرهنگ داغونى داريم اگه فرهنگ اكثريت مردم بالا بود وضع انقدر خراب نميشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تز نظر ۲۰:۳۰ ما آخر دنیاییم،همه آرزوشونه  بیان ایران‌نمیتونن‌😁

😅😅

من ایرانو دوست دارم ولی واقعا پیشرفته نیست

بهترین جاهاشو هم نگاه کنی فقط یکم زرق و برق داره نه امکانات پیشرفته نه تکنولوژی امروز یه برنامه دیدم یه نفر تو خیابونای کره رفت و امد میکرد شبیه بازی بود که همه چیزش رویایی و پیشرفته و عجیبه گفتم ما کجا زندگی میکنیم اونا کجا... 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
منم میخوام توی مهد کفر و فساد وایدز باشم    

ولی بی شوخی اونجاام پول دراوردن راحت نیست

من کسایی رو میشناسم ک چندین سال یه ثروت نسبی داشتن

و ۲۵سال بیشتره ک اونجان ولی ارزوی مازراتی دارن

جوری نیس ک ادم از صفر شروع کنه برسه ب همه چی

2738