2733
2734
عنوان

خانومای موفق بالای ۳۰ سال

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 99 پست
کتاب مادمازل شنل سووشون خانوم سال بلوا چشمهایش امینه کلئوپاترا کتاب های تاریخی رو حتما بخون ...

ممنون عزیزم 😍💜

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم کارهای گروهی انجام بده بی اندازه توی روحیه ی آدم تاثیر داره توی گروه های مختلف عضو شو ه ...

ممنون از پیشنهاداتت عزیزم

گروههای مجازی منظورتون هست؟

زبان رو دوس دارم ، چون اکثر اوقات ضعیف بودم تو زبان

الان یچیزی  تودلم دنبال یاد گرفتنشه میگم حیفه بلد نباشمش

چه عالی مثل من ولی بخون حیفه ولش نکن. خیلی حال آدم رو خوب میکنه من کلاس میرم

نمیدونم انگیزم چی بگیرم راستش تنها اینده روشنی ک تو ذهن دارم کار کردن با توریست هاست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2731
ممنون از پیشنهاداتت عزیزم گروههای مجازی منظورتون هست؟ زبان رو دوس دارم ، چون اکثر اوقات ضعیف بودم ...

عزیزم 😕 منم دور از خانواده هستم. و یه مدت طولانی جز غصه خوردن هیچکاری نمیکردم. دیگه دیدم دارم دیوونه میشم 

آره عزیزم کلاسای آنلاین و مجازی

من تزیین کیک رفتم

از این روابط بین فردی و اینا رفتم خیلی بدرد نمیخورد

حالا زبان میرم. هرروزه. ماهی ۲۰۰ تومن

از پایین شروع کردم حالا متوسطم تقریبا

نمیدونم انگیزم چی بگیرم راستش تنها اینده روشنی ک تو ذهن دارم کار کردن با توریست هاست

اون که عالیه.چی از این بهتر

منم میخوام آیلتس بگیرم واسه همین حالا هرروز مشغولشم‌

وقتی پیشرفت میکنی همین هی هولت میده بری جلو و بیشتر یاد بگیری

عزیزم 😕 منم دور از خانواده هستم. و یه مدت طولانی جز غصه خوردن هیچکاری نمیکردم. دیگه دیدم دارم دیوون ...

اره خیلی سخته، ؟ منم دوس دارم دست ب یه تغییر بزرگ بزنم، 

بهم پیشنهاد دوستی میدی؟ ک برم بازش کنم؟

2740
رمانه موضوعش چی هست؟

رمان تاریخی

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها من یه گروه تلگرام برای دخترای بالای سی سال زدم که باهم راحتتر صحبت کنیم

دوست داشتید عضو بشید

لینک زیر کپی کنید بعد تو قسمت سیو مسیج تلگرام پیست کنید، بعد روش کلیک کنید و وارد گروه بشید

https://t.me/+Brz63w--t582NWRk