2737
2739
عنوان

علائم دقیق کرونا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4532 بازدید | 23 پست
سلام آجی  خوبی؟  خدا بد ندههه

سلام خوبم مرسی داداش 

تا دیشب گلو درد سر درد بودم ولی الان فقط تب دارم نمیدونم چم شده  

ی دقیقه هم تبم قعط نشده  

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم فعلا دکتر نرو  ولی یکی باشه دورت و برت و بهت برسه  حتما تاثیر اونه  برو د ...

مرسی عزیز دلم  چشم ممنون🌺🌺

شازده کوچولو پرسید🌺🌺                                       از کجا بفهمم وابسته شدم؟                                      روباه گفت تا وقتی که هست نمیفهمی☹️
2728
مراقب باش  آب نمک قر قر کن هم تو حلقت_هم تو ب ی ن یت  چیزای آبکی بخور  استراحت کن ...

چشم مرسی داداش  فردا بهتر میشم میام تاپیک خودمون🌺🌺

ایشالا آجی  آب میوه(طبیعی)یادت نره 💙💜💛❤️💚

چشم 🌺🌺

2740