2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما گوشت سرخ شده همسر پز داریم 😄😄😄😄😄🤩

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
به نطرم یه چیز بخور ته دلتو بگیره گشنه نری اونجا قوم شوهر حرف بزنن پشتت

نه من دو روزم غذا نخورم عادت ندارم زیاد بخورم.زود سیر میشم اونجوری نیستم مث گاو بخورم که حرفم بزنن🤣.دوتا کف گیر بزووور میخورم.همه میگن بخور جاق شی.قوم شوهر فعلا بحثشون سر اینه من کم خوراکم

2728
2738
خوشگلم دستور بده

عزیزم چیز خاصی نمیخواد

فقط ماهی قزل آلا یا هر نوع ماهی دیگه رو ک تیکه و شسته شده و نمک زده شده رو توو (آرد سفید و زردچوبه ای که با هم قاطی شده) می غلطونی و توو روغن داغ دو طرفشو سرخ میکنی و نوش جاااااان میکنی😘😘😘

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤