2737
2739
من سال ۹۴ خواننده خاموش بودم و عضو نبودم چنان ناپیکای بودن پر محتوا  الان واقعا حوصله ادمو سر ...

همین منم چن سال عضو اینجام 

تایپیک ها بیشتر کاربردی بود تو زندگی حتی داستان زندگی که تعریف میکردن 

واقعا درس بود 

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
من یموقع سوالی داشته باشم میرم تاپیکای سالهای خیلی قبلترو میخونم.قبلیها به دانسته هات اضافه میکرد ت ...

دقیقاااا منم همینکارو میکنم، الان یا کلا جواب نمیدن، یا میزنن به مسخره بازی، همه بچه مچه ها ریختن اینجا😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاااا منم همینکارو میکنم، الان یا کلا جواب نمیدن، یا میزنن به مسخره بازی، همه بچه مچه ها ریختن ای ...

کاش طوری سایت تنظیم میکردن که محدودیت سنی داشت 

اینطور بار محتوایی سایت بالا میرفت

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
دقیقاااا منم همینکارو میکنم، الان یا کلا جواب نمیدن، یا میزنن به مسخره بازی، همه بچه مچه ها ریختن ای ...

کلافه کنندن.😄😄

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2728