2733
2734
عنوان

شما جای من بودین چه حالی داشتین در باره مادرشوهره

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 39 پست
عزیزم ما زندگی قشنگی داشتیم اما از وقتی بچه دار شدم هرچی تلاش کردم بفهمم چرا انقدر شوهرم سرد شده نفه ...

وای انگار داری حال الان منو میگی.من و همسرمم خیلی خوشبخت بودیم.دقیق بعد زایمانمو و کارای مادرشوهرم زندگیم نابود شد.تو گوشی شوهرم دیدم به من میگه طرف.

نمیتونم بگم بچه م خانواده پدریشو نبینه ولی واقعا احساس میکنم بهم توهین شده چون پدر و مادرم فوت شدن این زن خیلی پررو شده من خیلی محترمانه باهاش برخورد کردم همیشه 

ولی تصمیم گرفتم اینبار محکم بایستم و تا عذرخواهی نکنه رابطه نداشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای انگار داری حال الان منو میگی.من و همسرمم خیلی خوشبخت بودیم.دقیق بعد زایمانمو و کارای مادرشوهرم ز ...

تو گوشی شوهرم دیدم اسم منو مسخره کرده به خانواده م هم گفته بود 72 ملت در حالیکه من پدر و مادرم فوت کردن و فقط دو تا خواهر دارم 

2728
میدونی استارتر فکر میکنم اگه با مادرشوهرم خوب و خیلی صمیمی بشم هنه چیز درست شه.ولی اصلا دوس ندارم.

عزیزم اگه بی دلیل این رفتار رو کرده پس چیزی درست نمیشه حالا عاملش حسادته یا هرچی 

من نمیدونم اینا نسبت به نوه شون عاطفه ندارن اینطوری سردی ایجاد میکنن

خدابهت صبر بده من سه چهارماه یه بارجاری هام رومی بینم دوماه یه بارهم مادرشوهرم دوری ودوستی یه کم ازج ...

متاسفانه همسایع هستیم و ده سال ازم بزرگتر بود دوسال هست خداروشکر خودش قهر کرده منم دیگه محلش ندادم

اً
2740
عزیزم اگه بی دلیل این رفتار رو کرده پس چیزی درست نمیشه حالا عاملش حسادته یا هرچی  من نمیدونم ا ...

میدونی من خودمم هنگم.میفهمم که شوهرمو تحریک میکنه.حتی حرف طلامونم به خودم و همسرم زده.میدونی منم پدر ندارم و دقیق میفهمم چی میگی. واقعا دعا میکنم که خدا به راه راست هدایتشون کنه.