2737
2739
عنوان

راز دار بودنه یک کثافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 87 پست
آره ازوقتی قصه هیجده سال عاشقی خوندم ودروغ بودکلانمیدونیم چی باورکنیم چی نه اصلاتواین روزامدرسه بازن ...

یکم دقت کنی میبینی دارم میگم یک سال پیش با پسره اردو رفت 😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یکم دقت کنی میبینی دارم میگم یک سال پیش با پسره اردو رفت 😂😂😂😂

بله دقت کردم ولی همینجورکه گفتم اگرم اینجوره که شمامیگین اول مشکل ازخانواده هست که پیگیردخترشون نمیشن ببینن دخترشون کجامیخوادشبوصبح کنه اردوکجاست حالااون تازه پاگذاشته به جوانی خامه نمیفهمه خانوادش چراپیگیرش نمیشن من نمیتونم بگم بگویانه نگوجون ممکنه دوتاش به ضرره دخترخاله شماباشه به دخترخاله جونت بگواگرمیخوادت بگوبیادخواستگاریت نه بازیت بده

2738
بله دقت کردم ولی همینجورکه گفتم اگرم اینجوره که شمامیگین اول مشکل ازخانواده هست که پیگیردخترشون نمیش ...

هر کاری شما فکرشو کنید کردم الان چون فقط من میدونم موضوع رو میترسم یه اتفاق بدی براش بیوفته من تا آخر عمر خودمو سر زنش کنم که چرا نگفتم جلوشو بگیرن

هر کاری شما فکرشو کنید کردم الان چون فقط من میدونم موضوع رو میترسم یه اتفاق بدی براش بیوفته من تا آخ ...

پس ازپشت خنجرنزن اول نصیحتش کن دوم نصیحتش کن بعدبگوجلوخودت به خانوادت میگم و وقتی هم گفتی به خاله جونت بگومقصرخودتون هستین اول چون حتی شبم به بهانه اردوبیرون بوده پیگیری نکردین ببینین کجامیمونه دختری که تازه پابه جوانی میزاره خام هست نمیفهمه بایدخانوادش حواسشون بهش باشه نه محدودش کنن نه اونقدرآزادش بزارن که شبوتاصبح پیش جنس مخالف سپری کنه