2737
2734
نه یزدخوبه نه کاشون لعنت به هر دوتا شون با عرض معذرت از کاشانی های عزیز و یزدی های خونگرم که خیلی دو ...

سگ زرد برادر شغال آبی  

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

ترامپ برندس بنظر من..

و اینکه جیمی کارتر فقط یک دوره رئیس جمهور آمریکا بود اونجا آمریکاس فرق داره باایران   

ایران هر کی میاد اینقدررررر دوره اول عملکرد خوبی داره که مردم هممممه دوره دوم هم بهش رای میدن استثنا هم نداریم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا نمیشد هموطن های خودتا لعنت نکنی 😠😠😠

نه عزیزم منظورم ترامپ وبایدن

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2728

لطفا تاپیک اخرمو گزارش بزنید فامیلمون فمیدم تو سایته 

ابرومممم میرهههه

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2740