2737
2739

احتمال زیاد کروناس...خودم الان مبتلا هستم و قرنطینم...سرفه سردرد درد بدن سرگیجه عرق کردن زیاد گرم و سرد شدن بدن تب و لرز و سرگیجه اینا همش علائم‌کروناس البته از بین رفتن بویایی و چشایی که من بعد از چهار روز رفت...شوهرم با علائم سرماخوردگی تستش مثبت شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون روز دکتر تو تلویزیون میگفت،هرعلائمی که داریدسردرد،سرفه،ابریزش بینی،تهوع،اسهال و.....،شک کنید که کروناست مگه اینکه خلافش ثابت بشه

یعنی ازمایش بدید ومنفی باشه

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2731
الان یهفتس سردرد و گوش درد چشم درد امونمو بریده

ای بابا تست دادین؟

منم حس میکنم دارم🤦‍♀️

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
دوستان کرونا به این سادگی که فکر میکنین نیست فکر کنم خیلی وحشتناک تر وعیر قابل تحمله به این خاطر میگ ...

چرا عزیزم الان علائمش مثل سرماخوردگیه که اکثرا فکر میکنن فقط سرما خوردن شوهرم فقط با علائم سرماخوردگی تستش مثبت شد...من خودم الان بار دومه میگیرم...علائمشم گفتم بالاتر

2740
احتمال زیاد کروناس...خودم الان مبتلا هستم و قرنطینم...سرفه سردرد درد بدن سرگیجه عرق کردن زیاد گرم و ...

منم چشایی و بویایی ندارم

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  
اصلا اصلا نداشته باش من خودم یماه سرفه خشک داشتم نبود ولی حالا سردرد و گوش درد و بدن درد گفتن دارم

دوست عزیزم منم تقریبا دوهفته میشه در طول روز سرفه دارم ولی وقتی خابم ن ندارم.نمیدونم ان شاالله ک خدا مهربون کمک همه کنه از جمله شما عزیزم

الهم صل علی محمد و ال محمد
خدا بخیر کنه

عزیزم اسمش ترسناکه

استرس نداشته باش که بدترت میکنه 

کسایی که بیماریه زمینه ای دارن کروناشون سخته 

و اینکه کسایی که به ریشون میگیره 

تا زمانی که کرونا گوارشی باشه و به معده و دل بگیره و بدن درد بیاره زمانش که طی بشه تموم میشه

2706