2737
2739
عنوان

آهای اونایی که بخاری دارین!!!! خوشبحالتون ما نداریم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 102 پست
بخاری پرده ها و مبلا رو سیاه میکنه؟؟؟؟      

اگه اینطور بود که خودمون صبح تا شب سیاه شده بودیم😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
خانوما امشب بخاریمون روشن نشد بچمم پتو روش نگه نمیداره چیکار کنم تا صبح یخ میکنیم.

بخاری برقی ندارین

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم ابش تا صب خشک نمیشه.

نه دیگه خشک میشه باید اولا قابلمه بزرگ بزاری و توشو زیاد آب کنی یکمم بیدار باشی بخاطر بچت اگه برات اینهمه مهمه!!! فر اگه داره اجاق گازتون اونو روشن کن اونم گرم میکنه

منم تعجب کردم!!‌پس سیاه نمیکنه؟؟ خیالم راحت؟؟ برای بعدا میگم    

والا...تابستون من پنجره هارو بیشتر باز میزارم دوده ماشینا هم دست کمی نداره

سیاه کردن بخاری در حدی نیست که بگی مبلا سیاه شدن فقط دیوار چسبیده به بخاری بالش یکم دوده میشه بعد شش ماه

۰نه😭😭

آخی سعی کن حتما بخاریتون خاک گرفته جلوش روشن نمیشه اگر شوهرت یکم ور بره باهاش شاید روشن شه

2740
درجه شوفاژتون چقدره؟؟

باور میکنید هنوز روشنش نکردیم هیچ پنجرمونم از صب تا غروب بازه، آپارتمانیه خونمون هواش معتدله شهرمونم کوهستانیه

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای منم ازین کارا میکردم ولی مواظب بودم مخصوصا از بیرون میای سر شدی خیلی حال میده

افرین دقیقا😁

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍