2737
2734
عنوان

روزای خوبمون پس کی میاد...دلم گرفته...

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 19 پست
صداشو میبره بالا اونوقت مادرش میاد بالا ببینه چخبره .میره پیش پدرش فوضولی

تو میتونی اینو تغییر بدی

سخته ولی میتوتی

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
تو میتونی اینو تغییر بدی سخته ولی میتوتی

گل میکشه فاز داره .سر صبحا الکی خودمو میزنم به خاب که عصبیه سر ما نیفته

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل میکشه فاز داره .سر صبحا الکی خودمو میزنم به خاب که عصبیه سر ما نیفته

😂😂😂😂

😓😓😞

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
به کی وابسته میشه؟؟؟،بچت به خودت وابسته شده؟؟خب من همیتو میخام. بچم وابستم بشه 

به نظرم تا میتونی به خاطر بچه ها بمون اما اگه واقعا تصمیم داری جدا شی هر چی زود تر بهتر بچه ت الان بهتر کنار میاد تا اون موقع به این وضعیت عادت کرده 

2731
به نظرم تا میتونی به خاطر بچه ها بمون اما اگه واقعا تصمیم داری جدا شی هر چی زود تر بهتر بچه ت الان ب ...

شوهرم چون ثبات نداره و دهن بینه خونوادش گولش میزنن بچه رو میگیرن ازم .دخترمم الان حالیش نمیشه که اما اگه بچم نه ساله که بشه .خودش باهام میاد

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم