2733
2734
عنوان

استاد عرفان و متافیزیک میخوام😟

| مشاهده متن کامل بحث + 2778 بازدید | 28 پست
خب پس چیکار کنم؟

کاربر مرد

آب کم جوی تشنگی آور بدست

تا بجوشد آب از بالا وپست

اگر اهل عرفان بشی خدا خودش استاد میرسونه

مواظب کلاشای فضا مجازی باش.

عرفان فقط عرفان اهل بیت

کاربر مرد آب کم جوی تشنگی آور بدست تا بجوشد آب از بالا وپست اگر اهل عرفان بشی خدا خودش ا ...

اهل عرفان یعنی چی

باید چیکار کنم که اهلش باشم؟ 

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهل عرفان یعنی چی باید چیکار کنم که اهلش باشم؟ 

عرفانی که مد نظر حقیر هستش ،

یعنی نزدیک تر شدن بخدا ودر خدا محو شدن.

معشوق انسان خدا باشه .

شما فعلا سعی کن واجباتت رو انجام بدی ومستحباتم تا حدی که ضرر بهتون  نزنه و دلسرد نشید.

مطالعات اعتقادیتون کم کم ببرید بالا.

میدونید یه بی احترامی به پدر مادر انسان چقدر عقب میندا زه یا یه مسخره کردن رفیق.

ادعا میکنن میتونن مشکلات به خصوص امراض آدم‌هارو رفع کنن اما درحقیقت از نیروهای شیطانی و انحرافی است ...

مرسی از توضیحتون.😱😱😱

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
2731
عرفانی که مد نظر حقیر هستش ، یعنی نزدیک تر شدن بخدا ودر خدا محو شدن. معشوق انسان خدا باشه . شما ف ...

ممنونم از توضیحاتتون قربان

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
یه کلیپ تو نت دیدم صوفیان پاکستان  اینقدر عجیب بود که بگم شاخ درآوردم دروغ نگفتم   کسی مید ...

تو دیدی ما از کجا بدونیم😁😁😁

خب چیکار میکردن

2740
به عیسی مسیح ایمان بیار که خودت و اهل خانه‌ات نجات پیدا کنید

مسیحی هستی؟عرفان اصلی علی ولی الله است

موسیقی عجیبی است مرگ بلند میشوی و چنان آرام و نرم می رقصی که دیگر هیچ کس تو را نمیبیند

[QUOTE=] حداقل کتب خودتون رو درست بخونید که زیر سوال نرید. [/QUOTE]

سلااام 😍

کتاب "بیگانه‌ای در دهکده" رو خوندین ؟ 

میخواستم اگر خوندین یه نظر کلی در موردش بهم بگین .

ممنونم 😚

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
[QUOTE=] حداقل کتب خودتون رو درست بخونید که زیر سوال نرید. [/QUOTE] سلااام 😍 کتاب "بیگانه‌ای ...

سلام عزیزم

کتاب جذابیه اما از نظر اعتقادی با عقاید اسلام در تضاده.شیطان تنها اغوا کننده است،فقط فریب میده اما قدرت اختیار انسان رو صلب نمیکنه.عقل یک نیرو هست که اگر استفاده بشه انسان خطا نمیکنه.برای همین میگیم هر کسی عاقلتر باشه گناهانش هم کمتره و ایمان بیشتری داره.

پوچی و بی اساسی هم در اسلام معنایی نداره.ما معتقدیم به واقعیت داشتن و جاودانگی و اینکه خدا حکیمه

این نوع کتاب ها رو برای سرگرمی بخونید اما عقایدتون رو بر اساس داستان پیش نبرید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سلام عزیزم کتاب جذابیه اما از نظر اعتقادی با عقاید اسلام در تضاده.شیطان تنها اغوا کننده است،فقط فری ...

وای ممنووووونم 😀

چه عالی که این کتابو خونده بودین 

من تازه این کتابو تموم کردم و دیدم نسبت به شیطان چه قدر تغییر کرد ! پیش خودم گفتم شیطان اونطور که شنیدم و خوندم نیست ... شیطان خیلی مهربونه و ...

ولی حرفِ شما کاملا درسته . مرسی که نظرتون رو بهم گفتین  ❤❤❤❤❤❤

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...