2733
2739
عزیزم حالتو درک میکنم میدونم چقد سخته ولی دیگه جای هیچ امیدی نیست ان شاالله همین ماه خدا طبیعی بهت ب ...

ممنون عزیزم برام دعا کن این ماه دکتر گفته اقدام طبیعی داشته باشم اگر نشد برم ماه بعد تو سیکل آی وی اف. برام دعا کن همین ماه برام بگیره.

عاقبت در یک شب از شبهای دور*کودک من پا به دنیا می نهد*آن زمان بر من خدای مهربان*نام شور انگیز مادر مینهد
ممنون عزیزم برام دعا کن این ماه دکتر گفته اقدام طبیعی داشته باشم اگر نشد برم ماه بعد تو سیکل آی وی ا ...

ان شاالله طبیعی باردار شی منم دوماه دیگه دوباره میرم تو سیکل انتقال

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله طبیعی باردار شی منم دوماه دیگه دوباره میرم تو سیکل انتقال

ممنون عزیزم ان شاءالله که تو هم هر چه زودتر جواب بگیری و دامنت سبز شه

عاقبت در یک شب از شبهای دور*کودک من پا به دنیا می نهد*آن زمان بر من خدای مهربان*نام شور انگیز مادر مینهد

سلام زوها جان خوبی؟ همش میام پیج تو و شهرزادو چک میکنم ببینم خبر خوش میدین بلاخره.. همش دارم واستون دعا میکنم ان شالله چند روز دیگه آزمایش هردوتون مثبت شه.. علائمی نداری؟

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2731
سلام زوها جان خوبی؟ همش میام پیج تو و شهرزادو چک میکنم ببینم خبر خوش میدین بلاخره.. همش دارم واستون ...

سلام عزیزم ممنون گلم که به یادمی. 

عزیزم من دیروز پریود شدم. خیلی حالم گرفتس. دکتر گفت این ماه طبیعی اقدام کنم که بدنم به خاطر داروها یه استراحتی هم بکنه ماه بعد برم تو سیکل آی وی اف. خیلی برام دعا کن.😔

سلام عزیزم ممنون گلم که به یادمی.  عزیزم من دیروز پریود شدم. خیلی حالم گرفتس. دکتر گفت این ماه ...

ای بابا 😞 خیلی ناراحت شدم . ان شالله همین ماه باردار میشی عزیز دلم .. خیلیا ماه بعد آی یو ای باردار شدن چون اثرات دارو ها تو بدن هست

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
ای بابا 😞 خیلی ناراحت شدم . ان شالله همین ماه باردار میشی عزیز دلم .. خیلیا ماه بعد آی یو ای باردار ...

ممنون عزیزم دعا کن معجزه بشه و باردار بشم مشکل ما اسپرمه. من خودم شرایطم خیلی خوبه دکترا خیلی راضین از شرایطم. فقط باید خدا بخواد ما تلاشمونو میکنیم و میسپریم به خدا.

ممنون عزیزم دعا کن معجزه بشه و باردار بشم مشکل ما اسپرمه. من خودم شرایطم خیلی خوبه دکترا خیلی راضین ...

ان شالله که به زودی قسمتتون میشه عزیزم .. زوها روز چندم آی یو آی پریود شدی؟

2740
ان شالله که به زودی قسمتتون میشه عزیزم .. زوها روز چندم آی یو آی پریود شدی؟

ممنون عزیزم. روز ۱۶ آی یو آی و روز ۲۸ سیکلم پریود شدم.