2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناچ😁

یدونه بود از بیرون دانشگاه افتاده بود دنبالم تا دانشگاه اومد تحقیق ، شمارشو دوستم گرفت داد به من ،منم دادم بابام دهنشو مورد عنایت قرار داد☺️

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
2740
بهم رسیدید؟

هنوووز نه🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

استادای ما همهههههه پیرن😐

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اره دو تا از استادام 

ولی هیچ کدومشون بدردبخور نبودن موقعیتشون خیلی خوب بودا ولی ...😂😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
خدا بده برکت😮

بابا وقتی بدرد نخورن چه فایده؟ 😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

از ترم یک یکی مث کنه چسبید بهم ازین پسرای نچسب میگف میام خواستگاریت.خلاصه همه کار میکرد که تو دلم جا کنه خودشو منم نمی‌خواستم ناراحتش کنم این آخری اعصابم نمی‌کشید بهش گفتم نمیخامت اصلا من دوس پسر دارم نمیدونم آدرس خونمونو از کجا آورده اومد در خونمون.وسط خیابونم کلی فحشم داد و گفت هرزه