2737
2739
عنوان

متاهل دهه هشتادی داریم🤔🤗بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 84 پست

شما هر چقدر هم لگید که اندازه زن سی ساله میفهمید ولی توی نشستن برخاستن صحبت کردن اشپزی کردن توی اجتماع بودنتون بالاخره نشون میدید که هنوز خیلی جوونید و بی تجربه.این اختلاف بیست سالگی تا سی سالگی بحث پخته سدن هر روزش به پخته تر شدن ادم میگذره.که وقتی میشی سی ساله دیدت  زمین تا اسمون با بیست سالگیت فرق داره

@dastankhane93
😁فدات شم...به خدا خیلی ناراحت میشم....خداروهزار مرتبه شکر اصلا اطرافم ندارم همچین کسایی رو دختراشون ...

منم خیلی ناراحت میشم.برادرزاده خود من متولد خرداد هشتاده ولی طفلک تمام فکر و ذکرش درسشه.اصلا با هیچ‌کس هم تو رابطه نیست بعضی وقتا با خنده مسخره اش میکنم.میگه عمه من وقت ندارم شما یه کیس تونستید واسه من جور کنید.

@dastankhane93

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی ناراحت میشم.برادرزاده خود من متولد خرداد هشتاده ولی طفلک تمام فکر و ذکرش درسشه.اصلا با هیچ‌ ...

چه بهتر😍عاشق اینجور دخترام

خدا حفظش کنه و انساالله همیشه ساهد موفقیتاش باشین

البته منظورم از موفقیت شوهر و بچه نیست😂😂😂😂البته اونم به وقتش خیلی خوبه

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
😁فدات شم...به خدا خیلی ناراحت میشم....خداروهزار مرتبه شکر اصلا اطرافم ندارم همچین کسایی رو دختراشون ...

مادر من تو سن خیلی کم ازدواج کرده 

جوری ک همه فک میکنن خواهرمه 

خیلی از ازدواجش راضیه چون همه جوره بابامو دوست داره و بابامم جونشو میده براش 

ولی خودش همیشه میگه خوبه ک زود نمیخوای ازدواج کنی وگرنه ب زور هم شده نمیذاشتمت زود ازدواج کنی

میگه ی چیزایی رو نمیشه تجربه کرد حتی اگه بهترین شوهر دنیا رو هم داشته باشی

2731
مادر من تو سن خیلی کم ازدواج کرده  جوری ک همه فک میکنن خواهرمه  خیلی از ازدواجش راضیه چو ...

دقیقا حرف مادرتون خیلی خیلی درسته.اینا داغن نمیفهمن هنوز

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
2738
منم خیلی ناراحت میشم.برادرزاده خود من متولد خرداد هشتاده ولی طفلک تمام فکر و ذکرش درسشه.اصلا با هیچ‌ ...

خواهر زاده منم متولد ٨٣ هست اصلا تو این باغا نیس خداروشکر, وقتی میبینمش همش دنبال گل و گیاه و طراحی و عکاسی هست اینقد خوشحال میشم بخدا

این عزیزان که موافق ازدواج تو سن پایین هستن بعدا میفهمن ما چی میگیم

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.