2737
2734
عنوان

کراش

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 27 پست
خب بهش نظر داری و این گناهه

استغفرالله

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا از بحث حلال و حرام بله،چرا که نه  آدمه دیگه

اوکی

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728
بله عزیزم همه متآهلا دارن😂😂😂😂😂😂

خخخخخخ

2738
نه بابا اونجوری نه که مثلا من از پژمان بازغی خوشم میاد،فقط همین😐

خب مردا شاید نشون ندن ولی دوس ندارن شما از مذکری جز اونا خوشتون بیاد😂منطقی نیست ولی خب این قانونشونہ

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
خب مردا شاید نشون ندن ولی دوس ندارن شما از مذکری جز اونا خوشتون بیاد😂منطقی نیست ولی خب این قانونشون ...

خب ما هم دوس نداریم مردا ب مونثی جز ما حتی فکر کنن😂منطقی هم هست قانونمونم خیلی خوبه😁😁😁

خب ما هم دوس نداریم مردا ب مونثی جز ما حتی فکر کنه😂منطقی هم هست قانونمونم خیلی خوبه😁😁😁

کجاش منطقیہ خب😂😂😂

اصلا کل ارسطو و افلاطونو بردی زیر سوال 😂🤣

من کہ خودم مشکلی ندارم از کس دیگہ ای خوشش بیاد

تھش اینہ کہ چنگالمو فرو میکنم تو چشم چپش😐😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
کجاش منطقیہ خب😂😂😂 اصلا کل ارسطو و افلاطونو بردی زیر سوال 😂🤣 من کہ خودم مشکلی ندارم از کس دیگہ ...

واس ما خانوما منطقیه😂😂😂

من دلم نمیاد چشاشو دربیارم آخه عاشق چشماشم